11:32 21. Veebruar 2018
Tallinn-12°C
Kuula otse
Judo. Foto on illustratiivne.

Venemaa sai esimese kuldmedali

© Sputnik / Павел Лисицын
Sport
lühendatud link
Таllinn — Rio de Janeiro (43)
7 0 0

Rio de Janeiro olümpiamängude esimesed judokullad teenisid laupäeval Venemaa ja Argentina sportlased.

TALLINN, 7. august — Sputnik. Kuni 60 kg kaaluvate meeste seas sai Beslan Mudranov finaalis waza-ari'ga jagu kasahh Jeldos Smetovist. Pronksmedalid teenisid jaapanlane Naohisa Takato ja usbekk Dijorbek Urozbojev, teatas BNS.

Kuni 48 kg kaaluvate naiste finaalis oli argentiinlanna Paula Pareto samuti waza-ari'iga üle lõuna-korealasest Bokyeong Jeongist. Pronksmedali võitsid sel alal jaapanlanna Ami Kondo ja kasahh Otgontsetseg Galbadrahh.

 

Teema:
Таllinn — Rio de Janeiro (43)

Peamised teemad

 • EL-i elanikud ei pea Venemaad Euroopa osaks, illustreeriv foto

  Üle poole Prantsusmaa (65%) ja Suurbritannia (52%), aga ka 46% Saksamaa elanikest ei pea Venemaad Euroopa osaks, samal ajal on Poola elanikud vastupidisel seisukohal – vaid 20% vastanutest nõustub sellega, et Venemaa ei ole Euroopa.

  7
 • Haapsalu–Noarootsi jäätee on avatud

  Kolmapäeval, 21. veebruaril kell 8.30 avatakse soodsate ilmaolude korral Haapsalu–Noarootsi jäätee sõidukitele tegeliku massiga kuni 2,5 tonni, teatas Maanteeamet.

  6
 • Läti lipp

  Läti pangandus on teist korda kahe nädala jooksul sattunud skandaali keskpunkti. Asjatundjad ei välista, et need paljastused viivad välja süsteemse kriisini ja pisikese Balti riigi pangasüsteemi degradeerumiseni.

  26