14:01 26. September 2017
Tallinn+ 14°C
Kuula otse
Möödunud aastal pälvis Tallinna parima naissportlase tiitli Epp Mäe

Tallinn valib aasta parima sportlase

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sport
lühendatud link
10 0 0

Tallinna Linnavalitsus tunnustab ja autasustab oma parimaid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi ja olümpiaveterane traditsioonilisel pidulikul vastuvõtul 13. detsembril Mustpeade Majas.

TALLINN, 6. detsember — Sputnik. Kõigil linlastel on võimalus osaleda Tallinna 2016. aasta parima sportlase ja võistkonna valimistel läbi internetihääletuse Tallinna linna kodulehel.

Veebilehel saab teha valiku ja hääletada oma lemmikute poolt järgmistes kategooriates: parim naissportlane, parim meessportlane ja parim sportmängude võistkond — hääletada saab kuni 11. detsembrini kella 23.59-ni.

Spordialaliitude ettepanekutel on käesoleval aastal parima naissportlase kandidaatideks Irina Embrich, Ksenija Balta, Elisabeth Egel, Kristina Koroljak, Jelizaveta Plahti, meessportlastest on kandidaatideks Martin Kupper, Gerd Kanter, Heiki Nabi, Mart Seim ja Ott Kiivikas ning sportmängude võistkondadest Tallinna FC Infonet jalgpallimeeskond, Selver Tallinn võrkpallimeeskond, BC Kalev/ Cramo korvpallimeeskond, 1182 Tallinn korvpallinaiskond ja SK Reval Sport/ Mella käsipallinaiskond.

Interneti hääletustulemused edastatakse Tallinna Spordi- ja Noorsooametile lõplike otsuste tegemiseks. Kandidaatide paremik on koostatud lähtudes sportlaste/võistkonna sportlikest saavutustest, Tallinna esindamisest nii Eestis kui ka rahvusvahelisel areenil ning sportlase/võistkonna tegevus kohalikus spordielus sh ürituste korraldamisel, eeskujuks olemisel, sportliku eluviisi propageerimisel, sportlase/klubi tegevusel noortespordis jms. Sportlane peab olema Tallinna elanik ning võistkonna kodusaal või —väljak peab asuma Tallinnas.

Möödunud aastal pälvis Tallinna parima naissportlase tiitli Epp Mäe ja parima meessportlase tiitli Mart Seim, kes valiti ka 2015. aasta Eesti parimaks nais- ja meessportlaseks ning parimaks võistkonnaks pärjati Tallinna FC Flora jalgpallimeeskond.

Tagid:
häältamine, spotlased, Tallinn

Peamised teemad