10:18 03. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1174
  • RUB76.8001
Sport
lühendatud link
2631

Briti ajaleht Independent kritiseeris Inglismaa jalgpallikoondise Dortmundisse saabunud pöidlahoidjaid, kes olid tulnud kaasa elama sõprusmatšile Saksamaaga

TALLINN, 25. märts — Sputnik. Enne mängu algust saatsid inglise vutifännid välja Saksamaa hümni vilekooriga ning mängu ajal laulsid Teise maailmasõja aegset laulu Suurbritannia kuninglikust lennuväest, kes tulistas alla sakslaste lennukeid, vahendas RIA Novosti.

Sellega kohalesõitnud jalgpallihaigete „kangelasteod" veel ei piirdunud, lisab ajaleht. Sakslased korraldasid oma viimase mängu liitvabariigi koondise koosseisus kaasa teinud maailmameistri Lukas Podolski lahkumisetenduse. Kui jalgpallur väljakult lahkus, saatsid inglased teda vilistamise ja siivutute žestidega.

„Niimoodi käituvad ainult kaabakad. Kas säärased on need vabadused, mille eest meie esivanemad oma elu andsid? Mida nad küll neist meestest praegu arvaksid?" kurdab ajalehe korrespondent Ian Herbert.

Inglise Jalgpalliliit nimetas vutifännide käitumist „sobimatuks, lugupidamatuks ja kahetsusväärseks" ning lubas asetleidnud olukorda uurida.

Tagid:
kaabakad, sport, vutifännid, jalgpall, The Independent, Saksamaa, Inglismaa

Peamised teemad