23:54 18. Veebruar 2018
Tallinn-8°C
Kuula otse
Tondiraba kergliiklustee avatakse rulluisutajate võidusõiduga, illustratiivne foto

Tondiraba kergliiklustee avatakse võidusõiduga

© Sputnik / Виталий Безруких
Sport
lühendatud link
1520

Esmaspäeval, 15. mail kell 14.00 avatakse rulluisutajate võidusõiduga vastvalminud Tondiraba kergliiklustee

TALLINN, 15. mai — Sputnik. Tondiraba kergliiklustee pikkuseks on 1700 meetrit, laiuseks 5 meetrit ja tee siseservas on kahe meetri-laiune LED-valgustusega suusa- ja jooksurada, vahendas Raepress.

Tallinna päev keskendub tänavu noortele
© Sputnik / Вадим Анцупов

Abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on Tondiraba kergliiklustee rajatud rahvusvahelistele nõuetele vastavaks, mis võimaldab tulevikus korraldada ka rahvusvahelisi spordiüritusi. „Loobume sel korral traditsioonilisest lindi lõikamisest ja avame uue raja rulluisutajate võidusõiduga. Sportlane, kes esimesena finišilindist läbi sõidab, avab ühtlasi ka uue raja," sõnas Kõlvart.

Kergliiklustee avamisel Tondiraba jäähalli autoparklas (Varraku tn 14a) osalevad abilinnapea Mihhail Kõlvart, Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, Tallinna Kommunaalameti, spordi- ja noorsooameti ning ehitajate esindajad.

Kergliiklustee rajamise projekti koostas Reaalprojekt OÜ. Tööde lepinguline maksumus oli 200 000 eurot ning töid teostas Viaston Infra OÜ.

Tagid:
võidusõit, rulluisujad, kergliiklustee, avamine, Tondiraba, Mihhail Kõlvart, Tallinn

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Mõneks ajaks vaibunud retoorika "rahulembese" NATO ja "agressiivse" Venemaa vastasseisust sai uue hoo seoses USA otsusega moderniseerida Venemaa piiride lähedal asuvaid baase ja suurendada eelpaigutatud relvade, laskemoona ja tehnika hulka.

  53
 • Lähipäevil tuleb kohati 22 kraadi külma. Illustreeriv foto

  Viimastel päevadel valitsenud pakaseline ilm saab jätku ka uuel nädalal, kui kohati võib õhutemperatuur langeda koguni 22 miinuskraadini.

  36
 • Venemaa sõjaväelastele anti soovitus mitte kasutada suhtlusvõrgustikke

  Venemaa sõjaväelastele anti soovitus mitte kasutada suhtlusvõrgustikke Odnoklassniki, VKontakte, Facebook ja teisi sedalaadi veebikeskkondi, teatas ajaleht Izvestja osundusega kaitseministeeriumile.

  41