© REUTERS / Geoff Burke
Sport
lühendatud link
2421

Anett Kontaveit (WTA 68.) alistas kõrgetasemelise Rooma tenniseturniiri kolmandas ringis Horvaatia esindaja Mirjana Lucic-Baroni (WTA 22.) 6:1, 6:1 ja jõudis kaheksa parema hulka

TALLINN, 18. mai — Sputnik. Esimeses põrutas Kontaveidi vaid 14 minutiga juhtima 5:0 ja pärast Lucic-Baroni meditsiinilist pausi suutis ka horvaaditar ühe geimi võita, kuid see jäi avasetis tema ainsaks.

Teine sett algas väga pika geimiga, kus Kontaveit realiseeris alles kuuenda murdepalli. Seejärel tal aga erilisi probleeme ei tekkinud. 35-aastane vastane suutis võita vaid ühe geimi ja Kontaveidil kulus mängu võitmiseks 55 minutit, vahendas ERR.

Järgmises ringis ootab teda maailma neljas reket Simona Halep või venelanna Anastassija Pavljutšenkova (WTA 17.).