Anett Kontaveit võitis Hollandis oma esimese WTA turniiri

Kontaveit võitis karjääri esimese WTA-turniiri

© AFP 2017 / STR
Sport
lühendatud link
2751

Eesti esitennisist Anett Kontaveit (WTA 49.) võitis Hollandis, ’s-Hertogenboschis toimunud tenniseturniiril oma esimese WTA turniirivõidu, kui alistas finaalis 6:2, 6:3 venelanna Natalia Vihljantseva (WTA 74.)

TALLINN, 18. juuni — Sputnik. Esimeses setis murdis Kontaveit venelanna servi neljandas geimis ning läks matši 3:1 juhtima. Seejärel hoiti oma pallingut, kuni kaheksandas geimis suutis eestlanna välja tulla 0:40 kaotusseisust ja teha teise servimurde, vahendas ERR.

Teist setti alustasid mõlemad mängijad rabedalt, kuid Kontaveit eksis rohkem ning jäi 0:2 taha. Kuuendas geimis võitis suurepäraselt mänginud eestlanna vastase pallingu nulliga ning viigistas seisu 3:3 peale. Sealt Kontaveit enam tagasi ei vaadanud ja võitis seti 6:3.