15:50 27. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1900
  • RUB90.1153
Sport
lühendatud link
43611

Skonto jalgpallistaadionil Cristiano Ronaldot tervitama tormanud lapsed läksid Läti Jalgpalliliidule maksma ligi kümme tuhat eurot

TALLINN, 28. juuli — Sputnik. Rahvusvaheline Jalgpalliliit langetas otsuse karistada Läti Jalgpalliliitu palliplatsile Cristiano Ronaldot embama jooksnud laste pärast rahatrahviga, kirjutab Läti Sputnik viitega portaalile Mixnews.lv.

9. juulil toimus Riias Skonto staadionil 2018. aasta maailmameistrivõistluste kvalifikatsioonikohtumine Läti ja Portugali jalgpallikoondiste vahel. Läti koondis kaotas Portugalile tulemusega 0:3. Matši lõpul tormas üks poiss väljakule, et emmata Portugali koondise tähte Cristiano Ronaldot, talle järgnes veel mitu last.

Läti Jalgpalliliidule määratud trahvisummaks on 11 000 Šveitsi franki (praeguse vahetuskursiga 9777 eurot).

Läti Jalgpalliliidu esindaja Maksim Raspopov on varem teatanud, et liit kavatseb trahvisumma väljakule tormanud laste vanematelt välja nõuda.

"Me oleme juba kirjutanud kirja politseile, et too annaks rikkumistele hinnangu vastavalt Läti seadustele, iseäranis arvestades asjaolu, et lapsevanemad on hiljem esitlenud oma laste tegu justnagu mingit saavutust," ütles Raspopov.

Politseis on algatatud lapsevanemate suhtes haldusmenetlused.

"Euroopas on esinenud juhtumeid, kus trahviraha on tagasi nõutud neilt, kes väljakule jooksid. Sedasama püüame meiegi saavutada," lausus Raspopov-

Ta lisas, et lastelt endilt vastutust nõuda ei saa, küll aga nende vanematelt, kuna turvakaamerad on salvestanud, et lapsevanemad aitasid lastel väljakupiiretest üle pääseda.

Tagid:
Skonto, jalgpalliliit, Cristiano Ronaldo, Läti, Riia

Peamised teemad