21:12 19. Veebruar 2020
Kuula otse
  • USD1.0800
  • RUB68.6245
Sport
lühendatud link
4401

Eesti parim talisportlane, freestyle-suusataja Kelly Sildaru vigastuse tõttu PyeongChangi taliolümpial ei võistle

TALLINN, 26. sept — Sputnik. Sildaru vigastas üle-eelmisel nädalal Uus-Meremaal treeningul kukkudes põlve, vahendas Pealinn. Sildarule Eestis tehtud uuringud näitasid, et suusataja vigastas põlve ristatisidet, mida täna hommikul opereeriti.

Olles konsulteerinud erinevate spetsialistidega jõudis Kelly Sildaru perekond, koos arstidega järeldusele, et sportlase pikka karjääri ja täielikku paranemist silmas pidades on Uus-Meremaal vigastatud vasaku põlve opereerimine möödapääsmatu.

Kõigi huvides on, et täna vaid 15-aastane sportlane saaks parima võimaliku ravi ja kiiresti tagasi oma lemmikspordiala juurde. Suusaliit teeb kõik endast oleneva, et leida ja tagada sportlasele parimad võimalikud tingimused taastusraviks," seisis Eesti Suusaliidu ametlikus teates.

"Ma tänan kõiki, kes mind nendel minu jaoks väga keerulistel nädalal aidanud on ja mulle kaasa elanud on. Suur tänu Madis Rahule ja Mihkel Mardnale, kes tagasid meile kogu info, leidmaks parim ravitaktika, et ma saaksin võimalikult hästi valmistuda järgmiseks hooajaks," vahendas ERR Sildaru sõnu. "Olümpiamängudel osalen sel korral pealtvaatajana ja olen ilmselt suurimaid fänne oma võitlustkaaslastele."

Tagid:
trauma, põlv, vigastus, freestyle-suusataja, operatsioon, sport, Olümpiamängud, Kelly Sildaru, Eesti

Peamised teemad