16:15 20. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1667
 • RUB78.0688
Eesti rallisõitja Ott Tänak (paremal) ja tema kaardilugeja Martin Järveoja

Ralliajakirjanik: Ott Tänak liitub Toyotaga

© AFP 2018 / Andreas SOLARO
Sport
lühendatud link
14 0 0

Inglasest ralliajakirjanik Colin Clark ähvardas juba nädalavahetusel toimunud Kataloonia ralli ajal, et tal on infot ootamatute pöörete kohta, mis puudutavad rallipilootide, sealhulgas ka Ott Tänaku, järgmise aasta töökohti

TALLINN, 10. oktoober — Sputnik. Nüüd on mees sotsiaalmeedias välja hõiganud, et MM-sarjas üldarvestuses teisel kohal paiknev eestlane on uuel aastal sõitmas ikkagi Toyotas, vahendas ERR.

"Hästi informeeritud allika poolt öeldi mulle, et Tänaku Toyotasse siirdumise tehingus on "käed löödud"," kirjutab Clark oma Twitteri kontol.

Seni on Tänak pigem mõista andnud, et ta jätkab oma senises meeskonnas M-Sport, kus Sebastien Ogier'i tõenäolise lahkumise järel tõuseks ta tiimisiseses pingereas esimeseks meheks.

Eesti ralliekipaaž Ott Tänak — Martin Järveoja jõudsid käesoleval hooajal kuuendat korda pjedestaalile, kui Kataloonia MM-rallil saavutati kolmas koht, vahendas Sputnik Eesti pühapäeval.

Tänak kaotas ralli võitnud Kris Meeke'ile (Citroen) 33 sekundiga, teisel kohal lõpetanud Sebastien Ogier, meeskonnakaaslane M-Spordis, jäi viie sekundi kaugusele.

MM-sarja üldarvestuses tõusis eestlane seega teiseks, ühe punktiga belglase Thierry Neuville'i (Hyundai) ette.

Tagid:
Colin Clark, Ott Tänak, Kataloonia, Eesti

Peamised teemad

 • Kelly Sildaru

  EOK premeerib augusti lõpus ja septembri alguses Uus-Meremaal Cardronas toimunud freestyle-suusatamise juunioride maailmameistrivõistlustel pargisõidus ja rennisõidus kaks kuldmedalit võitnud Kelly Sildarut kokku 20 000 euroga ja tema treener Tõnis Sildarut 10 000 euroga.

  3
 • Venemaa välisministeeriumi teabe- ja pressiosakonna juhataja, ametkonna ametlik esindaja Maria Zahharova konverentsil Baltic Weekend 2018

  Surve rahvusvahelisele teabeagentuurile Sputnik on tingitud tema töö efektiivsusest, ütles Venemaa välisministeeriumi teabe- ja pressiosakonna juhataja, ametkonna ametlik esindaja Maria Zahharova.

  10
 • 117,5-meetrine purjelaev STV Sedov on neljamastiline parklaev ja üks maailma suurematest purjeõppelaevadest

  Tallinna linna kutsel saabuvad sel nädalavahetusel, 21.-23. septembril Tallinna Vanasadamasse maailma suurimate purjeõppelaevade hulka kuuluvad STS Sedov ja STS Mir, mille pardad on tasuta avatud kõigile huvilistele.

  11