© REUTERS / MAX ROSSI
Sport
lühendatud link
1720

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 33.) jõudis Austraalia lahtistel meistrivõistlustel teise ringi

TALLINN, 15. jaanuar — Sputnik. Kontaveit jäi avasetis serblanna Aleksandra Krunici (WTA 46.) vastu 0:2 ja 2:4 taha, aga võitis siis neli geimi järjest ja seega seti 6:4, vahendas ERR.

Kanepi ja Kontaveit — Eesti parimad naistennisistid >>

Teises setis juhtis Kontaveit 5:2, kuid Krunic võitis siis kolm geimi järjest ja viigistas seisu. Järgmised kaks geimi kuulusid aga Kontaveidile, seega 7:5 setivõit. Kohtumine kestis tund ja 22 minutit.

Aasta sporditähed

Eesti Olümpiakomitee auhinnagalal "Spordiaasta Tähed 2017" pärjati Aasta naissportlane 2017 auhinnaga epeevehkleja Julia Beljajeva, Aasta meessportlase tiitli sai Ott Tänak ning Aasta noorsportlaseks valiti Kelly Sildaru, vahendas Sputnik Eesti möödunud aasta lõpus.

Eesti aasta naissportlaseks nimetati MM-il individuaalselt pronksi ja võistkondlikult kulla teeninud epeevehkleja Julia Beljajeva, kes tuli individuaalselt pronksile ka EM-turniiril.