04:50 24. Veebruar 2020
Kuula otse
  • USD1.0801
  • RUB69.5480
Sport
lühendatud link
PyeongChang 2018 taliolümpiamängud (38)
4102

Taliolümpiamängude debütant Anette Veerpalu peab tervislikel põhjustel vahele jätma homme toimuva naiste suusavahetusega murdmaasõidu

TALLINN, 9. veebruar — Sputnik. "Anette Veerpalu haigestus ülemiste hingamisteede viirusnakkusesse ja homme naiste suusavahetusega sõidus kaasa ei tee. Tema edasised stardid olümpial sõltuvad tema tervislikust seisundist," vahendas Pealinn Eesti Olümpiakomiteele pressiesindaja sõnu.

PyeongChang 2018 taliolümpiamängud >>

Reedel, 9. veebruaril kuulutati Lõuna-Koreas Pyeongchangis avatuks XXIII taliolümpiamängud. 50. riigina juhis Saskia Alusalu Eesti delegatsiooni staadionile. Kinnitatud koondisesse kuulub 22 sportlast kuuelt spordialalt ja 25-liikmeline tugipersonal.

Eesti koondis 2018 taliolümpiamängudel
© Sputnik / Deniss Grabussov
Eesti koondis 2018 taliolümpiamängudel

Olümpialinnas möllab noroviirus ning haigestunud on 1200 valvurit. Lisaks noroviirusele levib olümpialinnas gripiviirus, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti viitega Soome meediale kolmapäeval.

Ilves annab Eestile lootust olümpiamedaliks >>

Eesti president Kersti Kaljulaid viibib ka Pyeongchangis. Riigipea pani ka ise suusad alla, et võistlusradadega tutvuda, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

President kasutab PyeongChangis auto asemel suuski >>

"Minu ootus on see, et igaüks teeks sellise tulemuse, millega tema ise õhtul on rahul. Et ta poeb õhtul teki alla ja mõtleb, et see on ilus päev! Tegin seda, mida siin suutsin. Võib-olla tegin kümme protsenti rohkem, kui varem olen jaksanud ja suutnud. See ongi minu ootus!" ütles Kaljulaid.

Teema:
PyeongChang 2018 taliolümpiamängud (38)
Tagid:
sportlane, sport, suusatamine, haigestumine, Olümpiamängud, koondis, Anette Veerpalu, PyeongChang, Lõuna-Korea

Peamised teemad