11:30 21. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1769
 • RUB78.0670
Pressikonverents Tallinna A. Le Coq Arena (Lilleküla) staadionil

Real — Atletico Tallinnas: piletijaht on avatuks kuulutatud

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sport
lühendatud link
UEFA superkarikafinaal (12)
18620

Eesti pealinnas 15. augustil toimuva UEFA Superkarika Madridi Reali ja Atletico vahelise finaalmängu piletimüük on alanud.

TALLINN, 5. juuni — Sputnik, Deniss Pastuhhov. Teisipäeval, 5. juunil toimus Tallinna A. Le Coq Arena (Lilleküla) staadionil pressikonverents, milles selgitati Eesti ajaloo suurima jalgpalliürituse piletite müügiprotseduuri peensusi ja räägiti linna valmisolekust võistluse korraldamiseks.

Pohlak: tuleb olla slaavlaste kombel loominguline ja eestlaste kombel arukas >>

Kohal olid Eesti Jalgpalliliidu president Aivar Pohlak, Tallinna abilinnpea Vadim Belobrovtsev, samuti rivaalidest klubide esindajad — Emilio Butragueño (klubi Real ja Hispaania koondise endisest kesktormajast suhtekorraldaja) ja Clemente Villaverde (klubi Atletico endisest jalgpallurist direktor).

Piletimüük algas UEFA ametlikul kodulehel 5. juunil kell 15.00 Eesti aja järgi ja kestab kuni kella kell 15.00-ni 15. juunil. Hinnad on kolmes kategoorias — 50 kuni 130 euroni.

On öeldud, et vabamüüki tuleb 5,900 piletit, sest Hispaania klubidele eraldati kummalegi juba ette 1400 pääset.

Kui registreerimisperiood lõpeb, toimub kõigi soovijate vahel loos, misjärel võtab UEFA ühendust väljavalitud inimestega, kellel avaneb võimalus pilet osta. Sarnaselt toimub piletite ostmine kõigil UEFA klubijalgpalli finaalvõistlustel, samuti EM- ja MM-finaalturniiridel. Lisainfo on siin.

Jalgpalli MM staadionid kosmosest >>

15. augustil 2018 toimub Tallinnas A. Le Coq Arenal maailma klubijalgpalli üks tippmänge, UEFA superkarikafinaal.

Artikli täisversiooni leiate saidi venekeelsest versioonist.

Teema:
UEFA superkarikafinaal (12)
Tagid:
pilet, pressikonverents, sport, jalgpall, Atletico, A. Le Coq Arena, Madriidi Real, Eesti Jalgpalli Liit, UEFA, Clemente Villaverde, Emilio Butragueño, Vadim Belobrovtsev, Aivar Pohlak, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Gaasi terminal Poolas

  EL-i ja USA ühisavalduses pärast Euroopa Komisjoni Jean-Claude Junckeri ja USA presidendi Donald Trumpi kohtumist juuli lõpul on öeldud, et Euroopa Liit tahab suurendada LNG importi USA-st oma energiavarustuse mitmekesistamiseks.

  13
 • USA kasutab rivaali vastu surmavaid meetmeid, illustreeriv foto

  USA ajakirjanduse ja mõne vene majandusteadlase arvates surmas USA president ühe suletõmbega kogu "Hiina majandusime", mis tähendab, et nüüd näeb kogu maailm, et ainus viis veidigi inimväärne elatustase kindlustada on truult ja alandlikult Washingtoni saapaid lakkuda ja "madalat profiili hoida".

  41
 • Mälestusmärk Klooga veretöö ohvritele

  Kunagise Klooga koonduslaagri territooriumil asuva memoriaali juurde kogunesid endised vangid ja Venemaa diplomaadid, et mälestada seitsmekümne nelja aasta eest hukatuid.

  41