12:29 07. August 2020
Kuula otse
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
Sport
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (84)
4710

FIFA kongressil esinedes tervitas Venemaa president Vladimir Putin kõiki Venemaale jalgpalli maailmameistrivõistlustele saabunuid ja lubas vutisõpradele "kõiki mugavusi ja kõige positiivsemaid emotsioone."

ТАLLINN, 13. juuni — Sputnik. Kolmapäeval, 13. juunil teatas Putin oma kõnes kongressil, et Venemaa on täiel määral maailma esivõistluste vastuvõtmiseks valmis, kirjutab R-Sport.

Küsitlus

Kas jälgite jalgpalli MM-i?
 • Kindlasti, vaatan kõiki mänge
  0.0% (0)
 • Vaatan ainult neid mänge, kus osalevad mu lemmikmeeskonnad
  0.0% (0)
 • Ei, venelased kasutavad niikuinii MM-i ainult oma propagandaks
  25.0% (1)
 • Vaatan finaalmängu, võib-olla ka poolfinaale
  50.0% (2)
 • Ei, jalgpall mind ei huvita
  25.0% (1)
Hääleta: 1

"Meie riik on valmis FIFA maailmameistrivõistlusi võõrustama, tagama kõigile Venemaale saabujatele kõik mugavused ja kõige positiivsemad emotsioonid," ütles Putin.

Tema sõnul on peamine eesmärk, et kõik MM-i külalised jalgpallitähtedest lihtviisilise pöidlahoidjani tunnetaksid venelaste südamlikkust ja heasoovlikkust, aduksid Venemaa eriomast paljurahvuselist kultuuri ja ainulaadset olemust ning sooviksid siia taas tagasi tulla.

Jalgpalli MM pallide ajalugu>>

"Lubage soovida kongressi delegaatidele edukat ja tulemuslikku tööd, ootame teid kõiki homsele FIFA XXI maailmameistrivõistluste avakohtumisele. Meil on siiralt hea meel teid näha. Tere tulemast Venemaale. Welcome to Russia," lausus Putin.

Eelnevalt oli Putin salvestanud videopöördumise tänavuse MM-i külaliste ja osavõtjate poole.

President avaldas lootust, et jalgpallisõbrad, kes Venemaale tulevad, saavad meelejäävaid muljeid mitte ainult mängudest, vaid ka tutvumisest vene kultuuri ja ajalooga.

© Sputnik
Putin lubas tänavuse MM-i külalistele kuhjaga positiivseid elamusi.

Ajaloos esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal toimuvad 14. juunist kuni 15. juulini 2018. aastal 11 linnas — Moskvas, Peterburis, Samaaras, Saranskis, Rostovis, Sotšis, Kaasanis, Kaliningradis, Volgogradis, Nižni-Novgorodis ja Jekaterinburgis.

Jalgpalli MM 2018>>

Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)
Tagid:
jalgpall, MM 2018, FIFA, Vladimir Putin, Venemaa

Peamised teemad