Sport
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (84)
51 0 0

Jalgpalli maailmameistrivõistluste esimeses kaheksandikfinaalis alistas Prantsusmaa Argentina 4:3, tagades sellega koha veerandfinaalis.

TALLINN, 30. juuni — Sputnik. Tõelises põnevusheitluses oli prantslastel juba seitsmendal minutil suurepärane võimalus juhtima asuda, kui Antoine Griezmanni ohtlik karistuslöök tabas Argentina värava latti, edastab ERR.

Kaua ei tulnud Prantsusmaal väravat oodata, sest juba 11 minutil hiljem pääses Kylian Mbappe kiirrünnakule, möödudes mitmest Argentina mehest nii hästi, et teenis Prantsusmaale penalti, mis ka realiseeriti.

Jalgpalli MM 2018>>

Angel Di Maria viigistas 41. minutil kauni kauglöögiga seisu. Teise poolaja alguses paranes argentiinlaste seis veelgi, kui Gabriel Mercado viis lõunaameeriklased 2:1 ette.

Sarnaselt Di Maria iluväravale tõi prantslased mängu tagasi Benjamin Pavardi kaunis sooritus. Äärekaitsja kauglöök viigistas seisu 2:2-le. Taas kerkis esile mängu avaväravas olulist rolli mänginud Kylian Mbappe, kelle kaks väravat viisid Prantsusmaa 4:2 juhtima.

Kohtumise kolmandal lisaminutil suutis Sergio Agüero küll kaotusseisu ühele väravale vähendada, kuid paraku ei suutnud Argentina enam prantslaste võitu väärata.

Prantsusmaa läheb veerandfinaalis vastamisi Uruguayga.