Venemaa võitis Hispaaniat ja jõudis veerandfinaali

Venemaa võitis Hispaaniat ja pääses veerandfinaali

Sport
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (78)
4920

Venemaa koondise jalgpallurid võitisd matšile järgnenud karistuslöökide seerias hispaanlasi ja jõudsid esimest korda ajaloos maailmameistrivõistluste veerandfinaali.

TALLINN, 1. juuli — Sputnik. Venemaa alistas Hispaania ja pääses veerandfinaali. Venemaa meeskonna kaitsja Sergei Ignaševitš lõi 11. minutil kukkumise pealt kannapuutest palli oma väravasse ja Artjom Džjuba võrdsustas 41. minutil karistuslöögist seisu, edastas RIA Novosti

Venemaa alustas kodust MM-i suurepärase võiduga >>

Lisaajal ei suutnud meeskonnad üksteise väravaid tabada ja penaltiseerias osutusid Vene mängijad tulemusega 4:3 rivaalidest täpsemaks.

Vene meeskonna vastane veerandfinaalis määratakse Horvaatia ja Taani võistkondade kohtumisel, mis toimub samuti pühapäeval Nižni Novgorodis.

Veerandfinaali mäng peetakse 7. juulil Sotši staadionil "Fišt".

RUPTLY, Associated Press
Fännid nautivad võitu

Jalgpalli MM-finaalturniir algas Venemaale suurepäraselt — avamängus alistati Saudi Araabia 5:0, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. Venemaa ja Saudi Araabia koondise kohtumisega avati 14. juunil Moskvas Lužniki staadionil jalgpalli maailmameistrivõistlused.