01:20 20. Oktoober 2018
Kuula otse
 • USD1.1470
 • RUB75.2418
Tallinna Vabaduse väljakul saab vaadata jalgpalli MM finaalmänge, illustreeriv foto

Tallinna Vabaduse väljakul saab vaadata jalgpalli MM finaalmänge

© Sputnik / Алексей Филиппов
Sport
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (84)
125 0 0

Alates selle nädala lõpust tekib spordihuvilistel võimalus Tallinna Vabaduse väljakul suure ekraani vahendusel jalgpalli maailmameistrivõistluste veerand- ja poolfinaalile ning finaalmängule kaasa elada.

TALLINN, 3. juuli — Sputnik. Ühisvaatamisi korraldab Kesklinna Valitsus koostöös Spordi- ja Noorsooametiga, vahendab Pealinn. Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev ütles, et huvi jalgpalli maailmameistrivõistluste mängude ühisvaatamise vastu on linlaste seas suur.

Venemaa võitis Hispaaniat ja pääses veerandfinaali >>

"Nii enne MM-i algust, kuid ka juba selle käigus on minu käest mitmel korral küsitud, kas mingil etapil hakatakse mänge näitama ka Vabaduse väljaku ekraanil, nagu seda on varem tehtud. Seega otsustasime meie elanike soovidele vastu tulla ja korraldada pealinna esindusväljakul ülekannete näitamisi, et inimestel oleks võimalus saada osaks sellest suurepärasest jalgpallipeost, milleks MM ju on," rõhutas Belobrovtsev.

"Rõõm on näha, et tallinlased spordi vastu nii suurt huvi tunnevad. Loodame, et kõik jalgpallifännid austavad üksteist ning ei võta üritusele kaasa alkohoolseid jooke, eriti klaastaaras. Jalgpall on spordipidu väikestele ja suurtele. Seega tasub meeles pidada, et Vabaduse väljakul võivad kohal olla ka pered lastega," ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.

"Et ühisvaatamine mööduks mugavalt ja turvaliselt oleme taganud sinna turvateenuse ja välikäimlaid ning pöörame palju tähelepanu, et improviseeritud tribüünid oleksid puhtad mängude ajal ja järel," lisas Svet.

6. ja 7. juulil kell 17.00 ja kell 21.00 toimuvad veerandfinaalid, 10. ja 11. juulil kell 21.00 on poolfinaalid, 14. juulil kolmanda koha mäng ja 15. juulil finaalmäng.

Esimeses poolfinaalis reedel kohtuvad Uruguay ja Prantsusmaa, teises — Brasiilia ja Belgia. Laupäeval kell 21 toimub Venemaa ja Horvaatia mäng. Täna selguvad viimased kaks veerandfinalisti.

Jalgpalli MM 2018 >>

Ajaloos esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal toimuvad 14. juunist kuni 15. juulini 2018. aastal 11 linnas — Moskvas, Peterburis, Samaaras, Saranskis, Rostovis, Sotšis, Kaasanis, Kaliningradis, Volgogradis, Nižni-Novgorodis ja Jekaterinburgis, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)
Tagid:
otseülekanne, ekraan, sport, finaalmäng, jalgpall, MM 2018, Vadim Belobrovtsev, Vabaduse väljak, Venemaa, Tallinn, Eesti

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Tampere ligidal Virratis avastati automaattankla tankuri külge pandud skimmer, mille abil on võimalik pangakaardi andmeid kopeerida.

  17
 • Norra sõjaväelased

  Norra peaminister Erna Solberg teatas Berliinis toimuval üritusel Global Leader Dialogue vajadusest "suunata kõik jõud Venemaa heidutamisele". Tundub, et Erna Solberg kavatseb oma Baltikumi õekesed Dalia Grybauskaite ja Kersti Kaljulaidi varju jätta.

  20
 • USA presidendi julgeolekunõuniku John Bolton sõjalennubaasil Andrews

  Laupäeval, 20. oktoobril algab USA presidendi julgeolekunõuniku John Boltoni ringreis Lõuna-Kaukaasias. Valge Maja peamine "pistrik" ei varja, et ta sõidab sinnakanti USA riiklikke huve edendama.

  26