18:34 21. Juuli 2018
Kuula otse
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
Tallinna merepäevadel võimalik jälgida kolmanda koha ning finaalmänge

Merepäevadel toimub jalgpalli MM-i finaalmängude ühisvaatamine

© Flickr / Visit Estonia
Sport
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (82)
2510

14.–15. juulil saavad jalgpallihuvilised Tallinna Vanasadamas jälgida jalgpalli MM-i finaalmänge 8-meetrise diagonaaliga ekraanilt. Külalised on oodatud terve perega, kuna ekraani lähedal on avatud ka lasteala.

TALLINN, 12. juuli — Sputnik. Selleks, et inimesed ei peaks valima kahe hea asja vahel, on ka Tallinna merepäevadel võimalik jälgida kolmanda koha ning finaalmänge. Ekraan on 8-meetrise diagonaaliga ning mänge kantakse üle laupäeval, 14. juulil kell 17:00 ja pühapäeval, 15. juulil kell 18:00, vahendas Pealinn.

Merepäevad pakkuvad rikkaliku meelelahutusprogrammi >>

Ekraan asub Vanasadama jahisadama väikse lava kõrval, kus asuvad ka lastealad pere väiksemate liikmete jaoks.

Üritusest võtavad osa ka Tallinna linnapea Taavi Aas ja Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Abilinnapea on andunud jalgpallifänn ning on peaaegu kõiki grupimänge vaadanud.

8. juunil tähistatakse üleilmselt maailma merede ja ookeanide päeva, illustreeriv foto
© Sputnik / Александр Заболотный

"Leian, et jalgpalli vaatamisel on seltskond väga tähtis ja suurel ekraanil koos fännidega vaatamine loob kindlasti suurepärase õhkkonna ja tekitab vajaliku meeleolu!" rääkis abilinnapea ning lisas, et tema hoiab MM-il Prantsusmaale pöialt.

Üritus on tasuta ning oodatud on kõik jalgpallihuvilised.

Tallinna merepäevad on Eesti suurim mere- ja perefestival. Kokku leiab sündmusi kolme päeva jooksul neljast sadamast: Vanasadam, Lennusadam, Haven Kakumäe jahisadam ja Noblessneri sadam. Festival toimub 13.–15. juulini.

Kuidas Tallinnas Venemaa ja Horvaatia jalgpallimatši vaadati >>

Teisipäeval ja kolmapäeval näidati Tallinnas Vabaduse väljakul suurel ekraanil jalgpalli maailmameistrivõistluste poolfinaalide mänge, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. 14. juulil näidatakse Vabaduse väljakul kolmanda koha mängu ja 15. juulil finaalmängu.

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel selgus kolmapäeva õhtul teine finalist. Horvaatia koondis saavutas oma parima tulemuse MM-finaalturniiril, alistades lisaajal 2:1 Inglismaa ja jõudes finaali. Teisipäeval, 10. juulil mängisid jalgpalli MM-i esimeses poolfinaalis Prantsusmaa — Belgia, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Ajaloo esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal kestavad 14. juunist kuni 15. juulini 2018. aastal 11 linnas — Moskvas, Peterburis, Samaaras, Saranskis, Rostovis, Sotšis, Kaasanis, Kaliningradis, Volgogradis, Nižni-Novgorodis ja Jekaterinburgis. Külastajad annavad mängude korraldusele ja võõrustajate suhtumisele ülikõrgeid hinnanguid.

Jalgpalli MM 2018 >>

Teema:
Jalgpalli MM 2018 (82)
Tagid:
perefestival, meri, sport, ühiskond, Jalgpalli MM, Merepäevad, Tallinna Vanasadam, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Nord Stream 2 ehitamine Saksamaal

  President Donald Trumpi administratsioon paneb kaardile väga palju ja kuulutas alles juunis välja sanktsioonid viiele Euroopa ettevõttele, mis koostöös Gazpromiga osalevad Nord Stream-2 ehitamises. Washingtoni eesmärgid on arusaadavad.

  22
 • Boris Johnson

  Kes siis taluks "õnnetut määramatust"? Nii nimetas ta "Theresa Brexitit". Muide, Johnson ise on Mayle nagu hea haldjas. May tahtis saada uueks Margaret Thatcheriks, temal on aga selleks vajalik "oskusteave".

  9
 • Migrandid USAs

  Barack Obama ajal avalikult väljakuulutatud pööre ongi praegu USA poliitiliste ringkondade tipus asetleidva kaose põhjuseks. Niisuguse kaose, kus faktid ja tõendid pole enam olulised, kus pole oluline, kas juhtimissüsteem toimib või mitte, vaid peaasi on vastaspool hävitada.

  24