00:23 20. Jaanuar 2020
Kuula otse
  • USD1.1108
  • RUB68.2495
Sport
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (84)
4420

Infantino tänas "vene rahvast ja kogu Venemaad", samuti valitsust, Vladimir Putinit, kohalikku korralduskomiteed ja Venemaa Jalgpalliliitu.

TALLINN, 13. juuli — Sputnik. Rahvusvahelise Jalgpalliföderatsiooni (FIFA) president Gianni Infantino teatas, et 2018. aasta maailmameistrivõistlused Venemaal osutusid kõige paremateks turniiri korraldamise ajaloos, edastab RIA Novosti.

"Uskumatud, imetlusväärsed maailmameistrivõistlused. Turniiri algusest peale kogeme siin viibides uskumatuid emotsioone, kahe päeva pärast aga saabub kõige selle tipp – finaalmäng. Oma paar aastat olen rääkinud, et 2018. aasta MM-ist saab kõigi aegade parim MM. Nüüd saan seda veel kord öelda, ning veendumusega, et need on olnud ajaloo parimad maailmameistrivõistlused. Ma tahaksin tänada kõiki, kes on olnud seotud turniiri ettevalmistamise ja läbiviimisega," ütles ta pressikonverentsil.

Suurbritannia jalgpallisõbrad Venemaal
© Sputnik / Владимир Астапкович

Infantino tänas "vene rahvast ja kogu Venemaad", samuti valitsust, Vladimir Putinit, kohalikku korralduskomiteed ja Venemaa Jalgpalliliitu.

"(Tänan – toimetuse märkus) kõiki neid, kes sellele maal tagasid kõigi aegade parimate maailmameistrivõistluste ladusa korralduse. Maailmameistrivõistluste süda ja naeratus – need on vabatahtlikud, tuhanded inimesed, kes turniiri korraldamise heaks tööd tegid," lisas föderatsiooni juht.

Ta lisas ka, et 2018. aasta MM avaldas mõju maailma suhtumisele Venemaasse ja pani "kõiki jalgpalliga samas rütmis hingama".

Jalgpalli MM 2018>>

Jalgpalli maailmameistrivõistlused toimuvad 11 Venemaa linnas 14. juunist 15. julini. Turniiri finaalmäng Prantsusmaa ja Horvaatia koondise vahel peetakse 15. juulil Moskvas.

Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)
Tagid:
MM 2018, Jalgpalli MM, FIFA, Gianni Infantino, Venemaa

Peamised teemad