01:19 21. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Sport
lühendatud link
5010

Neljapäeval, 19. juulil algavad triatloni Euroopa meistrivõistlused ja Tartu Mill triatlonifestival, mis on Eesti kõigi aegade suurim triatlonivõistlus.

TALLINN, 18. juuli — Sputnik. Festivali kultuuriprogrammi raames on kõik oodatud Ott Leplandi, Nedsaja küla bändi ja Kristjan Kasearu kontserditele Tartu kesklinnas, teatavad võistluse korraldajad.

"Tegemist on triatlonifestivaliga, mis pakub tiitlivõistluste taset, toob kokku erineval tasemel triatloniharrastajad üle Euroopa ning pakub sportimisvõimalusi, kaasaelamist ja kultuuriprogrammi kõigile huvilistele," ütles peakorraldaja Ain-Alar Juhanson. "Tegemist on seni kõige keerulisema ja mitmekesisema triatloninädalaga, mida koostööpartnerite ja vabatahtlike abiga Eestis on korraldatud."

EAS toetab 400 000 euroga rahvusvahelisi kultuuri- ja spordisündmusi
© Sputnik / Вадим Анцупов

Võistluste kolme päeva õhtul kell 21.30 on kõik oodatud kontsertidele, kus esinevad Ott Lepland (19. juuli), Nedsaja küla bänd (20. juuli) ja Kristjan Kasearu (21. juuli). Kontserdid on tasuta ja toimuvad võistluskeskuse laval, Keskpargis Küüni tänaval.

Ironman — Eesti triatlonihooaja tippsündmus>>

Võistluskeskuses Keskpargis on võimalik saada spordivõistluste ja kogu festivali kohta täpsemat infot.

Tartus algavad neljapäeval, 19. juulil Tartu Mill triatloni Euroopa meistrivõistlused ja lisasündmused, mis pakuvad sportimisvõimalusi 2000 osalejale enam kui 30 riigist.

Tartu Mill triatlonifestivali ja Euroopa meistrivõistlusi korraldab spordiklubi TriSmile koostöös Eesti Triatloni Liidu ning Euroopa Triatloni Liiduga.

19.-22. juuli ajakava ja lisasündmuste info http://tartutriatlon.trismile.ee/et/ajakava/

Tagid:
triatlon, Tarti mill, Kristjan Kasearu, Ott Lepland, Tartu, Eesti

Peamised teemad