06:05 22. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1354
 • RUB74.3534
Esmakordselt peetud Tallinna Ironmanil võidutses šveitslane Philipp Koutny

Tallinna Ironmanil võidutses šveitslane

© Фото : блог philippkoutny
Sport
lühendatud link
3410

Esmakordselt peetud Tallinna Ironmanil võidutses šveitslane Philipp Koutny, kes möödus Eesti tipptriatleedist Marko Albertist umbes kümme kilomeetrit enne finišit.

TALLINN, 5. august — Sputnik. 39-aastane Marko Albert ujus 3,8 kilomeetrit 46 minutiga, edu 180 km pikkusele rattadistantsile minnes oli kolm ja pool minutit. Ka rattarajal näitas juuli keskel Taanis rahvusvahelise triatloni liidu MM-il kolmanda koha saavutanud Albert head kiirust, kirjutas ERR.

Viimastel kilomeetritel tuli Albertil mööda lasta ka sakslane Marc Duelsen. Nii tuli ta üle lõpujoone kolmandana, võitjast kuus minutit hiljem.

 • Несмотря на столь раннее начало соревнований, в гавани собралось много зрителей и болельщиков
  Ironman Tallinn triatlon
  © Sputnik / Илона Устинова
 • Участник из Эстонии Марко Альберт первым финишировал в заплыве
  Ironman Tallinn triatlon
  © Sputnik / Илона Устинова
 • Один из спортсменов на втором этапе соревнований
  Ironman Tallinn triatlon
  © Sputnik / Илона Устинова
 • Триатлон Ironman 2018 в Таллинне
  Ironman Tallinn triatlon
  © Sputnik / Илона Устинова
 • Старт велогонки
  Ironman Tallinn triatlon
  © Sputnik / Илона Устинова
1 / 5
© Sputnik / Илона Устинова
Ironman Tallinn triatlon

4. augustil toimus esmakordselt Ironman Tallinn täispikk triatlon ning 1.-5. augustini on Vabaduse väljakul avatud võistluskeskus ja spordilaat. Ironman Tallinn triatlonile oli registreerunud üle 1400 osaleja enam kui 50 riigist, kes pidid läbima 3,8 km ujudes, sõitma rattaga 180 km ning jooksma 42,2 km.

Ironman Tallinn triatloninädal toob pealinna tuhandeid väliskülalisi >>

"Ironman Tallinn võistluse võõrustamine on mitmel põhjusel suurepärane võimalus – Tallinnas on uus ja suur rahvusvaheline spordisündmus, mis tutvustab Tallinna linna ja Eestit kogu maailmale," ütles abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

"Triatlonivõistluse korraldamine on ka uus kogemus, kuid kõik raskused on koostöös erinevate organisatsioonide ja partneritega siiamaani lahendatud," lisas abilinnapea.

© Sputnik / Илона Устинова, Владимир Новиков
Ironman Tallinn triatlon
Tagid:
esmakordselt, sport, Ironman Tallinn, Marc Duelsen, Marko Albert, Philipp Koutny, Šveits, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Baltimaade suurimat panka kahtlustatakse mõeldamatus, illustreeriv foto

  Tuleb välja, et Swedbanki kaudu pesti Baltimaades "tumedatest" riikidest tulnud suuri rahasummasid. Kes sellise teabe välja kaevas, on ametlikult teadmata, kuid välja öeldi see Rootsi televisiooni suu läbi. Ja nüüd vappuvad kõik kolm Balti vabariiki kui palavikus.

  34
 • Ukraina töölised avaldavad meelt, illustreeriv foto

  Eesti kaitsepolitsei (KaPo) juhi asetäitja Martin Arpo ütles majandusjulgeolekukonverentsil Eesti 100Pluss Visioon esinedes, et järsult suurenenud venekeelse tööjõu sissevool mõjutab integratsiooniprotsessi edukust riigis.

  19
 • Vladimir Putin Novosibirskis noori teadlasi premeerimas

  Kui jälgite tähelepanelikult president Putini Föderaalkogule esitatud sõnumit ning LKA direktori Gina Haspeli ja Rahvusliku Julgeoleku nõuniku Dan Coatsi poolt hiljuti USA seadusandjatele tutvustatud ühisaruande sisu, võite leida mitmeid väga huvitavaid ühispunkte.

  56