Tallinna Sügisjooksu 10 km distantsi võitsid Keenia jooksjad

Sport
lühendatud link
Tallinna uudised (306)
3001

Laupäeval toimunud Tallinna Sügisjooksu 10 kilomeetri distantsi võitis keenialane Weldom Kerich, teiseks tuli Juri Rusjuk Ukrainast ja kolmandaks Eesti 3000 meetri takistusjooksu rekordimees Kaur Kivistik. Naistest oli kiireim keenialanna Norah Chebet, teise koha võitis Liina Tšernov ja kolmandaks tuli Kelly Nevolihhin.

TALLINN, 9. september — Sputnik.  Üheksateistkümnendat korda toimunud Sügisjooksule registreerus ligi kaksteist tuhat liikumisharrastajat, teatasid korraldajad ürituse kodulehel.

Tallinna jooksud toovad kaasa ulatuslikud liiklusmuudatused >>

Täna päeval toimusid Hirvepargis Tallinna Maratoni raames ka Mesikäpa Lastejooksud, millest võttis osa rekordiliselt 3632 noort jooksusõpra. Nende hulgas oli kõige rohkem jooksmas 8-10-aastaseid lapsi.

Tallinna Sügisjooksu tulemusi saab vaadata ürituse kodulehelt.

Pealinnas toimub Eesti läbi aegade suurim rahvaspordisündmus Tallinna Maraton ja Sügisjooks, millel osaleb esmakordselt üle 22 000 inimese rohkem kui 60 riigist, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Sedavõrd suure mahuga sündmuse turvaline läbiviimine toob kaasa olulised muudatused pealinna liikluses, mistõttu tekivad paratamatult ka liiklusseisakud ja —ummikud.

Sputnik osales Tallinna maratonil >>

Pühapäeval, 9. septembril kell 9 startiva maratoni ja kell 10.45 algava poolmaratoni läbiviimiseks on liiklusmuudatused kesklinnas, Rocca al Mares ja Põhja-Tallinnas.