23:39 25. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1634
  • RUB90.4050
Sport
lühendatud link
3620

Esimest korda Eesti pinnal mängiv Helsingi Jokerit peab 26. ja 28. oktoobril KHL-i liiga kodumängud Tallinnas Moskva Spartaki ja Tšerepovetsi Severstali vastu.

TALLINN, 20. oktoober — Sputnik. Kõik kolm meeskonda kuuluvad KHL-i Bobrovi divisjoni.

Tallinna Tondiraba jäähall on Jokerite meeskonnale ja klubi toetajatele hästi sobiv mängupaik, sest koht on tuttav ja vahemaad lühikesed, edastab Pealinn.

Eelmisel hooajal Riias oli meeskonnal 2000 Soomest kohale sõitnud toetajat, kelle toel mäng ka võideti. Nüüd on ees ootamas veelgi fantastilisem sündmus.

Hokki. Illustreeriv foto
© Sputnik / Виталий Белоусов

Sputnik Eesti ajakirjanik oli esimest korda uiskudel>>

"Tallinnas peetavatest mängudest kujuneb kindlasti meeldejääv kogemus kõikidele asjaosalistele," sõnab Jokerite tegevjuht Jukka Kohonen.

Jukka Kohoneni sõnul toovad nad Tondiraba jäähalli kõige kõrgetasemelise hoki, mida Euroopa mandril on võimalik vaadata.

"Need ühised reisid suurendavad Jokerite meeskonnavaimu ja motivatsiooni hästi mängida, seda on Riias ja Peterburis selgesti näha olnud. Nüüd ootab ees täiesti uus koht Tallinnas, kus tänu Eesti jäähoki kiirele arengule on kindlasti ka uusi toetajaid tekkimas nii Jokerite meeskonnale kui ka kogu KHL-ile," jätkab Kohonen.

Eesti Jäähokiliit võttis kasutusele uue kaubamärgi>>

Jokerit tähistab Tallinna mängude ajal 51. aastapäeva ja kindlasti on plaanis laupäeval, kahe mängu vahel, ka sünnipäevapidu pidada. Päeva programm algab juba õhtupoolikul mängijate kohtumistega ja kohal on ka võluv Jokerit Dance Team.

Tagid:
jäähoki, KHL, Spartak, Jokerit, Helsingi, Moskva, Eesti, Tallinn

Peamised teemad