05:19 16. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
Kelly Sildaru

Kelly Sildaru võidutses rennisõidu MK-etapil

© AP Photo / Red Bull
Sport
lühendatud link
2110

Ameerika Ühendriikides Copperis peetud freestyle-suusatamise MK-etapil teenis Kelly Sildaru rennisõidus esikoha.

TALLINN, 8. detsember — Sputnik. Eestlanna tegi oma parima tulemuse teises voorus, kui sai soorituse eest kohtunikelt koguni 93 punkti. Stabiilset esitust näidanud Sildaru sai kahel ülejäänud katsel kirja 89,50 punkti, edastas ERR.

​Sildaru järel sai MK-etapil teise koha tänavu talvel PyeongChangi olümpial rennisõidus võidutsenud kanadalanna Cassie Sharpe, kes teenis oma parimal katsel 90,50 punkti. Kolmandaks jäi ameeriklanna Brita Sigourney 88 punktiga.

EOK premeerib Kelly Sildaru ja tema treenerit>>

"Suures plaanis (Kelly katsed) õnnestusid, et natuke saab alati paremini. Suures plaanis jällegi enam-vähem ja Kelly lihtsalt nautis ja tegi oma asja," kommenteeris treener Tõnis Sildaru tütre esitust.

Kelly Sildaru on freestyle-suusatamise MK-sarjas nüüd võitnud kaks etappi. Novembri lõpus võidutses eestlanna Austrias Stubais peetud pargisõidu võistlusel.

Tagid:
freestyle-suusataja, MK, Kelly Sildaru, Eesti, USA

Peamised teemad

 • Eesti ja Venemaa välisministeerium pidasid poliitilisi konsultatsioone, illustreeriv

  Eesti-Vene kahepoolsete suhete osas nõustusid pooled, et mitmes valdkonnas on koostöö hea, näiteks kultuuri, piiriülese koostöö, piiriveekogude kaitse ja säästliku kasutamise alal ning inimestevaheliste kontaktide edendamisel.

  34
 • BBC produtsent: NATO-s teatakse Süüria keemiarünnaku lavastusest, illustreeriv foto

  Võltslavastus Douma haiglas osutus piisavaks, et Süüriale löök anda. Huvitav, kas läänemaailma liidrid vähemasti suveräänsele riigile kallaletungi pärast vabandust paluvad? Ehkki vabandamisest üksi on siin ilmselt vähe...

  22
 • Venemaa on USA tulevase presidendi juba valinud, illustreeriv foto

  Ameerikas algas sisuliselt juba 2020. aasta presidendivalimiste kampaania. Vähemalt Demokraatlikus parteis, kus presidendikandidaadi kohale on oodata uskumatut rebimist. Tänapäeval ei toimu Ameerika Ühendriikides ühtki kampaaniat ilma "Venemaa sekkumiseta". Nii ka seekord.

  27