06:33 26. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1890
  • RUB90.0123
Sport
lühendatud link
49 0 0

Spordiaktivist Vladimir Všivtsev pälvis Euroopa Komisjoni maineka autasu - BeActive Awards konkursi raames tunnistati Narva elanik "Kohalikuks kangelaseks".

TALLINN, 20. oktoober — Sputnik. Narva elaniku Vladimir Všivtsevi püüdlused Eestis sporti arendada ei jäänud märkamata - rahvusvahelise konkursi BeActive Awards raames pälvis ta Euroopa Komisjoni auhinna kategoorias "Kohalik kangelane".

BeActive auhindu antakse välja Euroopa spordinädala raames kolmes kategoorias - haridus (Education), töökoht (Workplace) ja kohalik kangelane (Local Hero).

Auhind antakse üksikisikutele, haridusasutustele, ettevõtetele ja Euroopa asutustele, kes oma tööga annavad olulise panuse spordi arengusse ja edendavad kehalist aktiivsust.

Vladimir Všivtsev on Narva spordi- ja tervisekeskuse "Ekkeküla" juhataja, spordiklubi "Äkke" juhatuse liige, Narva Energiajooksu asutaja ja paljude jalgrattaspordivõistluste korraldaja.

Varem on Všivtsev oma kommentaaris Sputnik Eestile märkinud, et Energiajooks on saanud Narva ja kogu Ida-Virumaa visiitkaardiks.

Lugege lisaks:

Samal teemal

Töögraafik tuleb tihe: president sõitis taas Ida-Virumaale
Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooks püstitas osalejaterekordi
Tallinna Maraton toob nädalavahetusel tänavatele tuhandeid jooksjaid
Jäähoki, sumo, maadlus: sportlik Tallinn lööb rekordeid
Tagid:
arst, ühiskonnaaktivist, sport, Narva, Euroopa Komisjon

Peamised teemad