03:35 20. Jaanuar 2018
Tallinn-2°C
Kuula otse
StartUp Show.

Sputnik StartUp Show tutvustab teie projekte maailmale

© StartUp Show
Tehnoloogia
lühendatud link
2630

Rahvusvaheline infoagentuur Sputnik ja internetiplatvorm StartUp Show käivitavad ühisprojekti start-up'ide toetamiseks, mis hõlmab ligi kolmekümmet riiki

Projekti eesmärk on innovaatiliste ideede ja tehnoloogiate toetamine, nende tutvustamine korraga viiel kontinendil. Pakume võimalust osaleda tõelises show's, mida me nimetame Sputnik StartUp Show.

See ei ole pikkade äriplaanide ega igavate tabelite esitlus, teatab Sputnik Беларусь. Iga esineja saab oma töö tulemuste mõtte tutvustamiseks 10 minutit kõneaega. Seejuures võite te olla tuhandete kilomeetrite kaugusel Moskvast, agentuuri Sputnik teise riigi stuudios ja te olete sellele vaatamata nähtav ja kuuldav.

Te võite tuttavaks saada tuntud Venemaa ja välismaa ettevõtjate ning investoritega ja nendega oma ideid arutada. Arutada neid tõeliste leiutajatega, kes on juba loonud asju, mis meie elu paremaks on muutnud.

Kuid kõige olulisem seisneb selles, et innovaatiliste ideede autoritel ja nende realiseerimise osalistel on võimalus saada 1 kuni 5 miljonit Vene rubla meie crowd-investeeringu platvormi kaudu ja oma start-up ellu viia.

Iga kuu demonstreerib Sputnik on-line vormis korraga rohkem kui 30 riigis seda, mida te tahate öelda ja näidata kogu maailmale.

Iga kuu valib Sputnik välja ja avaldab Top 5 parimat start-up'i ja projekti ning võitja omandab automaatselt Sputnik StartUp Show osavõtja staatuse.

Juba 23. juunil toimub Sputnik StartUp Show raames esimene kohtumine. Selle moderaatorina astub üles «THT MUSIC» direktorite nõukogu esimees Mihhail Dvorkovitš.

Sputnik StartUp Show tutvustab teie ideid kogu maailmale.

StartUp Show's osalemise registreerimisvormi saate täita siin.

Peamised teemad