05:34 26. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1777
 • RUB77.3603
Uuendage Windowsi operatsioonisüsteemi

CERT-EE: uuendage Windowsi operatsioonisüsteemi

© Fotolia / DragonImages
Tehnoloogia
lühendatud link
5210

Uuendage Microsofti, Adobe'i, Samba ja Securenvoy tooteid, et kaitsta oma seadmeid küberkurjategijate eest.

TALLINN, 14. märts — Sputnik. Microsoft väljastas kokku 74 turvauuendust, sealhulgas palju uuendusi veebilehitsejatele Internet Explorer ja Edge, teatab Riigi Infosüsteemi Amet (RIA).

Uuendada tuleb ka Windowsi operatsioonisüsteemi ning levinumatest toodetest vajavad uuendamist veel: Microsoft Office, Microsoft Office Services, Microsoft Exchange Server, Web Apps jt.

CERT-EE hoiatab: tuvastati turvanõrkused nii Inteli, AMD kui ka ARM protsessorites>>

Seda, kas kasutusel on Windowsi uusim versioon, saab kontrollida seadete alt.

Lisainfo ja uuenduse saanud toodete täisnimekiri: www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-march-patch-tuesday-fixes-74-security-issues.

Eesti peatab ligi 760 000 ID-kaardi sertifikaadid>>

Süsteemiadministraatorid peavad kindlasti pöörama tähelepanu CredSSP protokolli turvanõrkusele, mis mõjutab kõiki Windowsi versioone ning võimaldab kasutaja süsteemi vahendusründega (Man in the Middle Attack) kompromiteerida. Lisaks turvapaiga paigaldamisele tuleb selle rakendamiseks teha konfiguratsioonimuudatused: blokeerida RDP/DCE/RPC.

Tagid:
Windows, RIA, Microsoft, Eesti

Peamised teemad

 • S-300 Favorit

  Kaitseminister Sergei Šoigu tegi 24. septembril teatavaks Süürias asuvate Vene sõjaväelaste turvalisuse parandamiseks mõeldud meetmed, mida rakendati vastuseks Il-20 ja tema meeskonna hävitamisele, mille süüdlaseks on Iisrael.

  36
 • Illustreeriv foto

  Üksteist Euroopa Liidu, peamiselt Ida-Euroopa riiki ei ole samasooliste abielusid veel seadustanud. Sel sügisel, hoolimata Brüsseli survest, kavatseb Rumeenia kirjutada geiabielude keelu põhiseadusesse.

  23
 • Põtradel on jooksuaeg sügisel

  Põtradel ja punahirvedel on jooksuaeg sügisel, seetõttu võivad nad sõiduteele sattuda tavapärasest sagedamini. Liiklejatel tasub sellega arvestada ja jälgida oma sõidukiirust.

  12