15:09 20. August 2019
Kuula otse
  • USD1.1103
  • RUB74.2984
Foto on illustratiivne.

Leedu KIDY Tour võtab enda kanda kõik reisifirma GoAdventure kohustused

© Sputnik / Владимир Песня
Turism
lühendatud link
46531

Leedu reisibüroo KIDY Tour ostis endale Eesti reisifirma GoAdventure. Eesti Sputnik võttis ühendust uue ettevõtte esindajaga, et uurida nende edasisi plaane kohalikul turul.

ТАLLINN, 21. september — Sputnik. Uus reisibüroo Eesti turul KIDY Tour, mis kuulub Leedu lennuettevõtete gruppi Avia Solutions Group, ostis ära kõik 100% Eesti suuruselt kolmanda reisifirma GoAdventure aktsiatest.

Nagu ütles Eesti Sputnikule reisibüroo KIDY Tour turundus- ja reklaamidirektor Jevgenia Kask, ei ole alates möödunud nädalast, ja nimelt kuueteistkümnendast septembrist kaubamärki GoAdventure enam olemas. Tema sõnul jätkab firma oma tegevust Leedu reisibüroo KIDY Tour tiiva all.

„KIDY Tour kavatses juba ammu laieneda ja tahtis seda teha Eesti suunal, seda tänu riigi heale geograafilisele asetusele. Ostu-müügiargumendiks on lähedus Soomele ja potentsiaalsele soome klienditurule," ütleb Kask. Jevgenia märkis, et firma GoAdventure on ideaalne „keha" alustamaks uue brändi tegevust Eesti territooriumil. Üht olulisimat rolli, jätkab ta, etendab tõsiasi, et ettevõttel on suur reisikorraldaja kogemus ja ühtlasi on olemas hästitoimiv ning professionaalne spetsialistide meeskond.

„KIDY Tour on näidanud ennast Leedu turul heast küljest ja käib oma arengus ajaga sammu, Eesti meeskonnal aga on väga suur müügikogemus. Võib kindel olla, et ettevõte jõuab pakutavate teenuste kvaliteedis uuele tasandile," kinnitas Kask.

Leedulased võtavad kuulda eesti kolleege

Jevgenia nentis, et reisibüroo kavatseb arendada oma agentide võrku ja olla oma partneritele usaldusväärseks toeks. Tema sõnul plaanitseb firma arendada oma reisisuundade portfelli, aga millistesse maadesse nimelt, näitab aeg ja põhjalik analüüs partnerite valiku osas.

„Mis tahes ettevõtluse edu osaks on professionaalne töötajaskond. Ettevõtte uus juhtkond ei näe vajadust töötajaskonna osas kardinaalsete muudatuste tegemiseks. Enamgi veel, leedu kolleegid on valmis toetuma Eesti büroo suurtele kogemustele reisikorralduse alal," märkis ta.

GoAdventure klientidele maksti raha tagasi

Kase sõnade kohaselt jätkab uus reisikorraldaja vaatamata küllaltki ulatuslikele juriidilistele muudatustele klientide teenindamist ja kõikide reiside teostamist kavandatud kujul.

Jevgenia teatas, et esmaspäeval, 19. septembril said kõik endise reisibüroo GoAdventure kliendid, kes olid sunnitud ärajäänud reiside tõttu raha tagastamist ootama, oma raha tagasi. Ettevõtte esindaja palus omalt poolt veel kord vabandust neile tekitatud ebamugavuste ja kaasnenud üleelamiste pärast. Küsimusele, mis saab reisibüroost GoAdventure Riias, ütles Kask, et firma jätkab oma tegevust eraldiseisva juriidilise isikuna ja KIDY Tour´iga tal mingit seost ei ole.

Kõik lepingud jäävad jõusse

Ettevõtte KIDY Tour peaaktsionäriks on Ida-Euroopa suurim lennukompanii Avia Solutions Group, kelle käive ulatub miljardi euroni kvartalis, teatatakse KIDY Touri ametlikul kodulehel. Kodulehel on öeldud, et KIDY Tour võtab enda kanda kõik GoAdventure kohustused ning et kõik klientidega sõlmitud lepingud jäävad jõusse.

 

Tagid:
KIDY our, GoAdventure, Leedu, Eesti

Peamised teemad