13:06 19. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
© Ruptly

Uute õhutõrjekompleksidega С-400 "Triumf " (vene keeles - "Триумф") relvastatud polk asus Moskva ja Kesk-Venemaa õhuruumi lahingvalvele. Vaadake, kuidas uus lahingutehnika positsioonidele asub.

Moskva oblasti Podolski ja Domodedovski piirkondadesse asusid pealinna ja Kesk-Venemaa tööstuspiirkonna õhuruumi lahingvalvele õhutõrje raketikompleksid С-400 "Триумф".

1. õhu- ja raketitõrje armee juhataja kindralmajor Andrei Djomin rääkis, et möödunud novembris tutvusid nad uute С-400 "Триумф" raketikompleksidega "Kapustin Jari" polügoonil Astrahani oblastis ja tegid testlaskmisi õhusihtmärkide pihta, mis imiteerisid vastase ballistilisi rakette. Pärast seda langetati otsus nende raketikomplekside paigutamiseks lahinguvalvele Moskva lähistele.

Õhutõrje raketikompleksid С-400 "Триумф" on ette nähtud kõikide kaasaegsete kaug- ja keskmaa lendründerelvade, kaasa arvatud strateegiliste pommituslennukite, taktikaliste ja tiibrakettide ja teiste ülehelikiirusega sihtmärkide tabamiseks. Nad on relvastuses alates 2007. aastast.

"Триумф" on ainuke relvasüsteem, milles saab kasutada mitut erinevat tüüpi rakette, sõltuvalt tõrjevajadusese ešelonist. Ta on võimeline hävitama kuni 400 kaugusel, kuni 30 kilomeetri kõrgusel ja kiirusega kuni 4,8 km/sek lendavaid sihtmärke.

Tagid:
õhutõrje, rakettid, триумф, Domodedovsk, Podolsk, oblast, Moskva

Veel videosid

Peamised teemad