01:26 10. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
© Sputnik / Андрей Петров, Вадим Анцупов

Laulušõu „Oled super!" lõpetab esimese hooaja suurejoonelise kontserdiga, kus lavale astub teiste hulgas ka Eestist Kohtla-Nõmme alevist pärit 18-aastane laulja Igor Leskov

Lauluvõistlusel Eestit esindanud Igor Leskov poolfinaali edasi ei pääsenud ja oli sunnitud koju tagasi tulema. Tema elu on sestpeale põhjalikult muutunud — teda on hakatud tänavail ära tundma, talle toetust avaldama ja tegema ettepanekuid professionaalseks koostööks.

Projekt „Oled super!" läheneb lõpule ning suurele galakontserdile kogunevad kõik konkursil osalenud, tänu sellele on Igoril tekkinud võimalus taas oma sõpru näha ja astuda võib-olla veel sammukese võrra oma unistusele lähemale.

Portaali Sputnik Eesti ajakirjanik püüdis Igori kinni Tallinna lennujaamas veidi aega enne väljalendu Moskvasse ja sai kuulda, kuidas noormehe elu pärast „Oled super!" lauluvõistlust on sujunud ning mida ta eelseisvast reisist ise ootab.

Telekanali NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust vanemate hoolitsuseta jäänud andekatele lastele. Konkursil osalevad lapsed Venemaalt ja postnõukogude ala riikidest. Sputnik otsis noori talente Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias. Igor Leskov oli projektis ainus Baltimaade esindaja.

Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Tagid:
galakontsert, video, intervjuu, lennujaam, Oled super, Sputnik Eesti, Igor Leskov, Moskva, Eesti

Veel videosid

Peamised teemad