12:13 22. August 2017
Tallinn+ 13°C
Kuula otse
Video

Artistid laulsid Venemaa ja Soome piiril "Katjušat"

lühendatud link
4310
© © Natalia Saarelainen

Vene lauluansambli Konevets-Kvartett vokalistid esitasid Vene–Soome piiripunktis tolliametnike palvel a capella tuntud laulu "Katjuša"

Video sellest perfomance´ist on tekitanud sotsiaalvõrgustikes elavat vastukaja, mõned netikasutajaist on avaldanud pahameelt seoses säärase patriotismiilminguga ja pealesunnitud passikontrolli järjekorra kinnihoidmisega.

Hiljem aga sai teatavaks, vene artiste palusid piiripunktis laulma hakata Soome tolliametnikud ise – üks neist oli hiljuti käinud Konevets-Kvarteti kontserdil ja tundis lauljad ära.

Kollektiivi juht nentis, et ei näe piiripunktis "Katjuša" laulmises midagi laiduväärset ja avaldas lootust, et lauljad sellega kedagi ei solvanud.

Oled super: Anne Veski laulis Igor Leskoviga >>

Tagid:
tollipettus, ametnik, artist, piir, piiripunkt, Katjuša, Konevets-Kvartett, Soome, Venemaa

Veel videosid

Peamised teemad

 • Terroristi auto

  Autod on muutunud terroristide meelisrelvaks. London, Pariis, Berliin, Nice ja Barcelona – see on loetelu linnadest, kus kurjategijad suunasid auto rahva sekka. Eksperdid arutlevad, kas niinimetatud "autoterrorit" on võimalik võita.

  3
 • Barcelona, politsei sündmuse kohal

  Ripoli terrorirakukese uurijate käsutuses on ütlusi andev asjaosaline. Just tema ütlused aitasid uurimisel esimese 72 tunni jooksul edusamme teha ja välja selgitada imaam Abdelbaki es-Satti võtmeroll. Selle mehe nimi on Mohamed Houli Chemlal, teatab La Repubblica erikorrespondent Barcelonas Carlo Bonini.

  19
 • Olga Ivanova ja Edgar Savisaar esitlesid Savisaare nimekiri

  Uuringufirma Kantar Emor uuringujuhi Aivar Voogi sõnul koguks Savisaare nimekiri kohalikel valimistel Tallinnas augustikuu seisuga ligi 12 protsenti häältest.

  7