18:35 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
Video

Tallinnas toimus Kataloonia iseseisvust toetav meeleavaldus

lühendatud link
Kataloonia referendum (38)
2510
© Sputnik / Владимир Новиков

Tallinnas Hispaania saatkonna ees toimus reedel meeleavaldus Kataloonia toetuseks. Loe pikemalt portaali venekeelsel poolel.

Kataloonia referendum >>

1. oktoobril hääletas Kataloonia iseseisvusreferendumil 90 protsenti 2,3 miljonist inimesest iseseisvuse poolt. Hääletamas käis 43 protsenti hääleõiguslikest.

Kataloonia iseseisvusreferendum oli ebaseaduslik, sest selle korraldamiseks kasutatud Kataloonia seadus on vastuolus Hispaania põhiseadusega, teatas Hispaania konstitutsioonikohus.

Teema:
Kataloonia referendum (38)
Tagid:
meeleavaldus, poliitika, ühiskond, toetus, iseseisvus, saatkond, Kataloonia, Hispaania, Eesti

Veel videosid

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  16
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  57