16:05 15. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1813
  • RUB86.5850
© Sputnik / Денис Пастухов

Teisipäeval, 16. jaanuaril toimus Mustamäe tervisekeskuse (Ehitajate tee 27) pidulik ava- ja tänuüritus projekteerijatele, ehitajatele, kolleegidele, ajakirjanikele

Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluv Mustamäe tervisekeskus on nüüd täielikult valmis ning hoone avab patsientidele uksed 1. veebruaril 2018, edastab Tallinna linnaplaneerimise amet.

Tallinna Mustamäe tervisekeskus hakkab patsiente vastu võtma >>

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölderi sõnul on pealinna üks eesmärke, et kaasaegsed tervisekeskused oleksid igas linnaosas. "Tallinna arstid on väga heal tasemel ning usun, et tänu pere- ja eriarstide tihedale koostööle saavad patsiendid Mustamäe tervisekeskuses parimat arstiabi," sõnas abilinnapea Mölder.

Avamistseremoonial ütlesid tervistussõnad tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, Tallinna linnapea Taavi Aas, Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu esimees Merike Martinson, Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder, Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats ja Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Imbi Moks.

Mustamäe tervisekeskuse neljakorruselises hoones on pinda 6117 m2. Hoones hakkavad patsiente vastu võtma nii perearstid kui ka Lääne-Tallinna Keskhaigla eriarstid, samuti teised toetavad spetsialistid — füsioterapeudid, logopeedid ja psühholoogid.

Tervisekeskuste tarbeks taotleti kokku 58,4 miljonit eurot toetust >>

Lisaks on tervisekeskuses tänapäevase tehnikaga varustatud hambaraviosakond, audiomeetriakabinet kuulmisuuringute tegemiseks ning mitmekülgsed võimalused taastusraviks, sealhulgas bassein ravivõimlemiseks. Tervisekeskuses saab teha ka labori- ja radioloogilisi uuringuid.

Tagid:
tervis, video, avamine, Mustamäe tervisekeskus, Tallinn, Eesti

Veel videosid

Peamised teemad