06:32 06. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1224
  • RUB80.2153
© Sputnik / Илона Устинова, Владимир Новиков

Aleksandra Tarnjonok, kes võtab Eesti esindajana osa rahvusvahelisest lauluvõistlusest „Oled super!“, sõitis Moskvasse - Sputnik Eesti korrespondent oli Aleksandraga lennujaamas kaasas

10. veebruaril algab telekanalis NTV rahvusvahelise konkursi "Oled super!" teine hooaeg. Eestit esindab sel konkursil 16-aastane neiu Ida-Virumaalt — Aleksandra Tarnjonok.

"Oled super!" teisel hooajal laulab tütarlaps Ida-Virumaalt >>

Mitme kuu jooksul asub 83 keerulise saatusega osavõtjat 13 riigist — Venemaalt, lähivälismaalt, Balti riikidest ning nüüd ka Saksamaalt ja Süüriast võistlustulle kõige andekama noore laulja tiitli eest.

Timur Weinstein: "Oled super!" on saatesari lastest ja lastele >>

Muudatused on puudutanud ka võistluse žüriid — helilooja ja produtsendi Viktor Drobõšiga, kes istus kohtunikutoolis ka esimesel konkursil, on liitunud helilooja Igor Krutoi, 2016. aasta Eurovisiooni vaatajahääletuse võitja Sergei Lazarev ja populaarne lauljatar Julianna Karaulova. Saatejuhiks jäi Vadim Takmenjov.

Teema:
"Oled super!" - aasta 2018 (14)
Tagid:
video, laulukonkurss, võistlus, konkurss, laulja, Oled super, Tallinna lennujaam, Aleksandra Tarnjonok, Kohtla-Järve, Eesti, Venemaa

Veel videosid

Peamised teemad