18:36 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
Video

Merle Liivand taliujumise MM-il Tallinnas

lühendatud link
12420
© Sputnik / Денис Пастухов, Владимир Новиков

Taliujumise maailmameistrivõistlustel osales ka USA-s ujumistreenerina töötav Eesti ujuja Merle Liivand.

Teisipäeval algasid viis päeva kestvad taliujumise maailmameistrivõistlused Tallinnas. Viie päeva jooksul võistleb maailma parima tiitli eest ligi 1500 ujujat 40 riigist. Võistluspaigaks on Admiraliteedi bassein.

Ürituse detailset kirjeldust võite lugeda portaali venekeelsest osast. Sputnik Eesti korrespondent jälgis toimuvat sündmuskohal.

Tallinnas toimuvad taliujumise maailmameistrivõistlused >>

Tagid:
maailmameistrivõistlused, taliujumine, Admiraliteedi bassein, Merle Liivand, Tallinn, Eesti

Veel videosid

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  17
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  57