18:22 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
Video

Putin: Peskov ajab teinekord täiesti pada

lühendatud link
5340
© Ruptly.

Intervjuus Ameerika telekanalile NBC teatas Venemaa president, et ei suuda kommenteerida ega kontrollida kõikide presidendi administratsiooni töötajate avaldusi.

"Näiteks istub otse mu vastas see minu pressisekretär, Peskov — ta ajab teinekord niisugust pada, et vaatan teda televiisorist ja mõtlen — misasja ta ometi räägib? Kes tal seda teha palus?" ütles Putin.

Tagid:
pressisekretär, pada, video, intervjuu, NBC, Dmitri Peskov, Vladimir Putin, Venemaa

Veel videosid

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  15
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  56