16:08 20. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1667
 • RUB78.0688
© Ruptly .

Venemaa alaline esindaja ÜRO Julgeolekunõukogus Vassili Nebenzja arvab, et avaldused väidetavast keemiarünnakust Süürias Douma linnas võivad olla sihitud avalikkuse tähelepanu kõrvalejuhtimiseks endise GRU töötaja Sergei Skripali ja tema tütre mürgitamisjuhtumilt, mis Suurbritannias Salisburys aset leidis.

Tema sõnul "inglased eemalduvad läbipaistvast juurdlusest ja vastustest tõstatatud küsimustele ning samal ajal segavad jälgi."

Nebenzja rõhutas ühtlasi, et vaenupoolte lepituskeskuse spetsialistid uurisid oletatava keemiarünnaku toimumispaika Süürias Douma linnas ega leidnud jälgi mürkainete tarvitamisest.

Tagid:
Skripal, Vassili Nebenzia, Süüria

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kelly Sildaru

  EOK premeerib augusti lõpus ja septembri alguses Uus-Meremaal Cardronas toimunud freestyle-suusatamise juunioride maailmameistrivõistlustel pargisõidus ja rennisõidus kaks kuldmedalit võitnud Kelly Sildarut kokku 20 000 euroga ja tema treener Tõnis Sildarut 10 000 euroga.

  3
 • Venemaa välisministeeriumi teabe- ja pressiosakonna juhataja, ametkonna ametlik esindaja Maria Zahharova konverentsil Baltic Weekend 2018

  Surve rahvusvahelisele teabeagentuurile Sputnik on tingitud tema töö efektiivsusest, ütles Venemaa välisministeeriumi teabe- ja pressiosakonna juhataja, ametkonna ametlik esindaja Maria Zahharova.

  10
 • 117,5-meetrine purjelaev STV Sedov on neljamastiline parklaev ja üks maailma suurematest purjeõppelaevadest

  Tallinna linna kutsel saabuvad sel nädalavahetusel, 21.-23. septembril Tallinna Vanasadamasse maailma suurimate purjeõppelaevade hulka kuuluvad STS Sedov ja STS Mir, mille pardad on tasuta avatud kõigile huvilistele.

  11