11:49 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
© Sputnik / Денис Пастухов, Владимир Новиков

Reedel Lasnamäe Seli metsaalal toimusid heakorratalgud. Talgute käigus tehti korda kogu metsa 21 000 m² pindala. Koristati prügi, korjati oksi, riisuti puulehti ja korrastati haljasalasid. Kokku osales talgutel 60 vabatahtlikku talgulist.

"Teeme ära!" talgupäevast võtavad laupäeval osa kümned tuhanded inimesed, et koristada Eestit risust ja prügist. Varahommikune registreerumise seis ennustas taas rohket osavõttu – kavas on üle 2100 talgu vähemalt 40 000 osalejaga.

Tallinna Heakorrakuu kõige rahvarohkem sündmus – rannatalgud "Puhas rand" – toimuvad laupäeval Stroomi rannas. Talgud toimuvad koostöös Helsingi, Turu ja Peterburi linnadega.

Talgupäev on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ning kutsub osalejaid ka värvima kodupaik oma kihelkonna värvidesse. Pea 400 värvimistalguga kingitakse Eestile värvitriibuline pidurüü, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Eesti suuremad talgud toimuvad pealinna Stroomi rannas >>

Tagid:
heakorratalgud, talgud, video, ühiskond, Seli metsaala, Lasnamäe, Eesti, Tallinn

Veel videosid

Peamised teemad

 • Venemaa president Vladimir Putin ja Austria välisminister Karin Kneissl (punases mantlis)

  Putini nelja aasta tagune kohtumine Berlusconiga üksnes toonitab presidendi eelseisva Austria-külastuse erakordset iseloomu. Karin Kneisslit seob Venemaa presidendiga lühiajaline, hiljutine ja sugugi mitte ametlik tutvus.

  23
 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  58
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  26