04:57 23. Juuli 2018
Kuula otse
 • USD1.1670
 • RUB74.0532

Moskvas leidis 17. aprillist 19. aprillini edukalt aset 23. rahvusvaheline transpordi- ja logistikateenuste ning -tehnoloogia näitus TransRossija.

Venemaa suurim ja ülemaailmselt menukaim, järjenumbriga 23. transpordi- ja logistikateenuste ning —tehnoloogia näitus "TransRossija 2018" toimus aprillis Moskvas rahvusvahelises näitusekeskuses Krokus Expo.

Eesti esindaja "TransRossijal" — tahame olla nagu lätlased>>

Näitusestendidel esitlesid oma transpordi- ja logistikateenuseid, veoste töötlemis-, ekspedeerimis- ja ladustamisteenuseid, finants- ja teabeteenuseid ning tollivormistust 395 ettevõtet 27 riigist.

Eesti ettevõtted olid tavapäraselt ühendanud oma väljapanekud riiki esindaval stendil, mis juba mitmendat aastat kannab kreatiivset hüüdlauset "Eesti — Teie Lo(o)gi(sti)line Valik".

Huvi näituse TransRossija vastu kasvab iga aastaga>>

2018. aastal külastas TransRossijat 16 652 spetsialisti. Näituse raames toimus mitu konverentsi transpordi- ja logistikavaldkonna erinevate teedrajavate suundumuste teemadel ning sõlmiti ka saatustmääravaid rahvusvahelisi lepinguid.

 

Veel videosid

Peamised teemad

 • Venemaa žurnalistid kutsusid eestimaalasi üles endas ajakirjanikku avastama, illustreeriv foto

  Kuidas teha huvitav lugu heast inimesest, sattuda juhtivate Venemaa väljaannete või portaalide lehekülgedele, külastada tasuta Moskvat ja seejärel ükskõik millist paika ääretul Venemaal – kõike seda selgitasid Sputnik Eesti pressikeskuses Venemaa ajakirjanikud.

  45
 • Valitsusvälise organisatsiooni Valged Kiivrid liikmed

  USA, Kanada ja EL-i palvel evakueerisid Iisraeli sõjaväelased organisatsiooni "Valged Kiivrid" liikmed koos peredega Süüriast, teatas pühapäeval Iisraeli välisministeeriumi pressiesindaja Emmanuel Nahshon. Lääs võtab Bashar Assadi ees kiivri maha, arutleb raadio Sputnik autor.

  63
 • USA president Donald Trump ja Soome riigipea Sauli Niinistö

  Helsingis toimunud Vladimir Putini ja Donald Trumpi kohtumine oli Eesti poliitikutele nii ebameeldiv, et esimest korda veerand sajandi jooksul julgesid nad avalikult tunnistada "vanema venna" praeguse poliitika täielikku sobimatust.

  66