19:59 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
Video

Unikaalsed videokaadrid sõjaväeosas puhkenud tulekahju kustutamisest

lühendatud link
2310
© Ruptly . /МЧС РФ

Kolmapäeval, 16. mail süttis endises sõjaväeosas Udmurtia Pugatševo asulas põlema mullune kulu. Põlenguala ulatus 300 hektarini. Laskemoon hakkas plahvatama.

Udmurtia oma päästjatele tulid appi Venemaa eriolukordade ministeeriumi Siberi piirkondliku keskuse õhupäästejõud.

Põlengu kahe kustutuspäevaga kallati lennuväe ja tuletõrjujate maismaarühmade poolt endise sõjaväeosa territooriumile ligikaudu 400 tonni vett. Praegusel ajal põlengukoldeid ei esine, kohati on rohi hõõgumas ja immitseb suitsu. Õnnetuse likvideerimine jätkub.

 

Veel videosid

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  13
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  35
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  7