04:38 18. August 2019
Kuula otse
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
© Ruptly

Piirivalvurite päeva 100. aastapäeval näidati Krimmi elanikele laevu, mis poolsaare piirkonnas merepiire jälgivad ja kaitsevad.

Teiste hulgas seisab Venemaa lõunapiiride valvel piirivalvelaev "Ametüst", mis valvab Krimmi silda, laskmata kellelgi märkamatult selle juurde jõuda. Laeva ülesannete hulka kuulub ka võitlus terrorismi ja merepiraatlusega.

Tagid:
Ametüst, piirivalve, video, laevad, 100 aasta juubel, Krimm, Venemaa

Veel videosid

Peamised teemad

 • Sajandi palavaim juulikuu läks Eestist mööda, illustreeriv foto

  Nagu selgub, elas maakera rahvastik tänavu üle inimkonna ajaloos teadaolevalt kõige palavama juulikuu. Euroopa ja USA ilmastikuteadlased on ühel meelel, et kõiki soojarekordeid kogu maailma ulatuses võib lugeda peaaegu terve Celsiuse kraadi võrra ületatuks.

  24
 • Листовка Партии реформ и флажок Эстонии

  Laupäeval erakonna suvepäevade kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas teha ettepaneku riigikogu erakorralise istungi kokkukutsumiseks, et teha ettepanek avaldada peaminister Jüri Ratase valitsusele umbusaldust.

  58
 • Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

  Kui palju lapsi istub uuel õppeaastal esimest korda koolipinki, millistes pealinna koolides tehakse remonti ja kas linn on valmis Ukrainast pärit koolilaste sissevooluks, rääkis Sputnik Eestile Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

  36