12:46 16. Detsember 2018
Kuula otse
 • USD1.1285
 • RUB75.2265
© Sputnik / Ирина Тихомирова, Владимир Новиков

Nädalavahetusel toimus Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus Tänavatoidufestival, millest suuresti kogu tänavatoitlustuse valdkonna kiire areng Eestis alguse sai. Festival tähistas sel suvel oma 5. sünnipäeva.

Esimese juubeli puhul oli hoolega valitud toitlustajad kombinatsioon kvaliteetsest "klassikalisest" tänavatoidust ning värsketest, üllatuslikest ja eksootilistest lähenemistest. Juubeliaastal osales Tallinna Tänavatoidufestivalil üle 70 toiduauto, tänavarestorani ja pop-up kohviku.

Tallinnas toimub suur rahvusvaheline tänavatoidusündmus >>

Tänavatoidufestivaliga koos toimus ka TaDaa! festival. Kahel päeval esinesid kümned artistid kokku ligi 40-tunnise programmiga.

Tartu Tänavatoidufestival ja TaDaa! Festival toimuvad 16.-17. juunini Aparaaditehases ja Kastani tänaval.

Tagid:
video, toit, festival, TaDaa, tänavatoidufestival, Telliskivi Loomelinnak, Eesti, Tallinn

Veel videosid

Peamised teemad

 • Военнослужащие украинских вооруженных сил Украины

  Sõjaseisukord kehtib Ukrainas alles kaks nädalat, kuid hakkab juba ohustama Ukraina majandust, arvatakse Ülemraadas. Kogu selle aja on sõjakomissariaadid üritanud linnatänavatelt kinni püüda vajalikku hulka kodumaakaitsjaid ja tsiviilvõimud piiravad alkoholi müüki vormis inimestele.

  14
 • Пингвины

  ÜRO kliimakohtumine Poolas kiitis laupäeval heaks 2015. aasta Pariisi kliimaleppe eesmärkide täitmise reeglistiku, mis ei vasta siiski maailma kõige riikide ambitsioonidele.

  20
 • Demokraatia sümbol

  Lähima kahe aasta vältel on Ameerika määratud kuulda saama, kas pistis vaikimise eest on piisavaks aluseks ametist tagandamisele ja millisel hetkel nimelt lakkas Michael Cohen venelastega arutamast oma ülemuse plaane rajada Moskvas Trumpi Torn.

  36