01:57 05. Detsember 2020
Kuula otse
  • USD1.2159
  • RUB90.0679
© Sputnik

Teisipäeval toimus Sputnik Eesti pressikeskuses videosild Tallinn – Chișinău – Minsk teemal "Maaturism – Eesti, Moldova ja Valgevene kogemus".

Euroopas ja maailmas populaarsust koguv maaturism, mida nimetatakse ka etnoturismiks, köidab üha enamate reisihuviliste tähelepanu. Suundumus keskkonnateadlikkuse ja taastuvressursside kasutamisele kujuneb Eestis aina tugevamaks, andes eeskuju oma paljude mahemajandite, roheliste ürituste ja teiste loodusturismi võimalustega.

Uudisteportaali Sputnik Eesti pressikeskuse avamine >>

Kuidas areneb maaturismi taristu Eestis, Moldovas ja Valgevenes? Mida reisifirmad reisihuvilistele selles segmendis pakuvad? Kuidas maaturism tulevikus edasi areneb? Neid ja teisi küsimusi arutasid

Таllinnas: MTÜ Eesti Maaturism juhatuse esimees ning tegevjuht Raili Mengel; projekti EHE (Ehtne ja Huvitav Eesti) projektijuht, MTÜ Eesti Maaturism kvaliteediekspert Ly Siilak; Tallinna Ülikooli õppejõud, maaturismi valdkonna ettevõtja, Eesti ökoturismi aktivist Mart Reimann.

Chișinăus: Moldova Turismiarenduse Ühingu esimees Viorel Miro; Rahvusliku Külaelu, Keskkonna- ja Kultuuriturismi Ühingu esimees Svetlana Lazar.

Minskis: Vabariikliku Turismitööstuse Liidu ekskursiooni- ja transporditeeninduse komisjoni esimees Dmitri Morozov; Vabariikliku Turismitööstuse Liidu juhatuse aseesimees Dmitri Skvortševski.

Tagid:
video, videosild, maaturism, pressikeskus, Sputnik Eesti, Moldova, Valgevene, Eesti

Veel videosid

Peamised teemad