10:40 21. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1769
 • RUB78.0670
© Ruptly .

Sajad inimesed kogunesid Londoni kesklinnas toimuvale USA president Donald Trumpi visiidi vastasele protestiaktsioonile.

Reedel, 13. juulil, hommikul korraldasid protestijad aktsiooni Trump Baby, mille käigus lennutati taevasse kuue meetri suurune mähkmetes USA president Donald Trumpi kujutav õhupall. Paar punastes tunkedes kirjaga "Trump babysitter" ("Trumpi lapsehoidja") noort sidusidid õhus hõljuva Trumpi kinnituste külge maapinnal. London linnavalitsuse nõudel ei tohtinud õhupall vabalt üle linna lennata, vaid see pidi hõljuma kindlas kohas — Parlamendi Square'il.

 

Veel videosid

Peamised teemad

 • Gaasi terminal Poolas

  EL-i ja USA ühisavalduses pärast Euroopa Komisjoni Jean-Claude Junckeri ja USA presidendi Donald Trumpi kohtumist juuli lõpul on öeldud, et Euroopa Liit tahab suurendada LNG importi USA-st oma energiavarustuse mitmekesistamiseks.

  11
 • USA kasutab rivaali vastu surmavaid meetmeid, illustreeriv foto

  USA ajakirjanduse ja mõne vene majandusteadlase arvates surmas USA president ühe suletõmbega kogu "Hiina majandusime", mis tähendab, et nüüd näeb kogu maailm, et ainus viis veidigi inimväärne elatustase kindlustada on truult ja alandlikult Washingtoni saapaid lakkuda ja "madalat profiili hoida".

  40
 • Mälestusmärk Klooga veretöö ohvritele

  Kunagise Klooga koonduslaagri territooriumil asuva memoriaali juurde kogunesid endised vangid ja Venemaa diplomaadid, et mälestada seitsmekümne nelja aasta eest hukatuid.

  40