06:31 22. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1354
 • RUB74.3534
© Ruptly

Nende ehitajate "brigadir" on tõeline "elajas"! Šponka-nimeline toiterjer jälgib juba kaheksa aasta vältel teede remonttöid.

Koerale õmmeldi ka spetsiaalne munder — just sellist kannavad brigadirid teede ehitusel. Peremehe sõnul on Šponka remondimeestega hommikust õhtuni kõikjal kaasas juba 2010. aastast.

Tagid:
brigadir, video, loomad, teeehitus, koer, Šponka

Veel videosid

Peamised teemad

 • Baltimaade suurimat panka kahtlustatakse mõeldamatus, illustreeriv foto

  Tuleb välja, et Swedbanki kaudu pesti Baltimaades "tumedatest" riikidest tulnud suuri rahasummasid. Kes sellise teabe välja kaevas, on ametlikult teadmata, kuid välja öeldi see Rootsi televisiooni suu läbi. Ja nüüd vappuvad kõik kolm Balti vabariiki kui palavikus.

  34
 • Ukraina töölised avaldavad meelt, illustreeriv foto

  Eesti kaitsepolitsei (KaPo) juhi asetäitja Martin Arpo ütles majandusjulgeolekukonverentsil Eesti 100Pluss Visioon esinedes, et järsult suurenenud venekeelse tööjõu sissevool mõjutab integratsiooniprotsessi edukust riigis.

  19
 • Vladimir Putin Novosibirskis noori teadlasi premeerimas

  Kui jälgite tähelepanelikult president Putini Föderaalkogule esitatud sõnumit ning LKA direktori Gina Haspeli ja Rahvusliku Julgeoleku nõuniku Dan Coatsi poolt hiljuti USA seadusandjatele tutvustatud ühisaruande sisu, võite leida mitmeid väga huvitavaid ühispunkte.

  56