23:22 16. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
© Ruptly

Venemaa ja Hiina riigipead Vladimir Putin ja Xi Jinping külastasid pärast Ida Majandusfoorumil esinemist näitust "Kaug-Ida tänavad" ning sõid seal omavalmistatud pannkooke.

TALLINN, 12. september — Sputnik. Paviljonis "Venemaa mereannid ja vene turg," paluti presidentidel põlled ette panna, endale pannkooke küpsetada ja seejärel toidule omal valikul kohalikke mereande lisada.

Venemaa president kiitis Hiina külalise osavust panni käsitlemisel. "Jah, minu kook tuli küllalt ümmargune," nõustus Xi Jinping.

Täites torussekeeratud pannkoogid musta ja punase kalamarjaga, maitsesid kaks liidrit valminud rooga, süües seda otse käest ja maitsesid Putini ettepanekul sinna juurde Vene traditsiooni kohaselt ka viina.

Veel videosid

Peamised teemad

 • Türgi ja S-400: tõrksa taltsutamine ei õnnestunud

  Venemaa seniitraketikompleksi S-400 jõudmine Türgisse sõjaväelise riigipöördekatse kolmanda aastapäeva eel – võimuhaaramiskatse toimus 16. juulil 2016 – ei ole mitte sümboolne kokkusattumus, vaid Ankara otsene ja karm vastus Washingtoni survele ja välise juhtimise katsetele, selgitab sõjaline vaatleja Aleksandr Hrolenko.

  22
 • Kreenholmi tehaste hooned Narvas

  Baltnews meenutab kahe kunagise Eesti suurettevõtte – Tallinna Masinaehitustehase ja Kreenholmi Manufaktuuri saatust.

  25
 • Aleksander Nosovits

  Venemaa majandusteadlane ja politoloog Aleksandr Nossovitš rääkis Sputnik Eestile, miks Balti riikide poliitikud ei täida oma lubadustest lahkuda Euroopa Nõukogu Parlamentaarsest Assambleest.

  23