23:58 16. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1223
 • RUB70.3975

Neljakümneaastase staažiga vutifänn Oleg Dmitrijev kommenteeris Sputnikule UEFA (Euroopa jalgpalliliidu) Rahvuste liiga esimese mänguvooru tulemusi.

Dmitrijevi sõnul on jalgpall, mida turniiri osalised demonstreerivad, paistnud talle avatud ja siirana: "Vaatasin Gruusia ja Kasahstani mängu ning nägin säravaid silmi, nägin tõelist Gruusia jalgpallikooli, millega juba siis ära harjusin, kui olin veel marakratt."

Rahvuste liiga: mida annab maailmale UEFA uus turniir >>

Samuti meeldis vutisõbrale Valgevene koondis, "kes oma ründavat mängulaadi meeles peab." Kokkuvõttes tunnistas Oleg Dmitrijev nõukogudejärgse ilmaruumi rahvuskoondiste mänge analüüsides, et "me ei vii asja lõpuni, väravalööjaid napib." Ja sellest lõpuleviimisest jääb tema sõnul ka Eesti koondisel vajaka.

Kõiki uudiseid UEFA Rahvuste liiga mängude kulgemisest saate jälgida Sputnik Eesti eriprojekti vastaval veebilehel.

Teema:
Eesti UEFA Rahvuste liigas (26)
Tagid:
video, turniir, vutifännid, jalgpall, sport, UEFA Rahvuste liiga, Oleg Dmitrijev

Veel videosid

Peamised teemad

 • Türgi ja S-400: tõrksa taltsutamine ei õnnestunud

  Venemaa seniitraketikompleksi S-400 jõudmine Türgisse sõjaväelise riigipöördekatse kolmanda aastapäeva eel – võimuhaaramiskatse toimus 16. juulil 2016 – ei ole mitte sümboolne kokkusattumus, vaid Ankara otsene ja karm vastus Washingtoni survele ja välise juhtimise katsetele, selgitab sõjaline vaatleja Aleksandr Hrolenko.

  24
 • Kreenholmi tehaste hooned Narvas

  Baltnews meenutab kahe kunagise Eesti suurettevõtte – Tallinna Masinaehitustehase ja Kreenholmi Manufaktuuri saatust.

  29
 • Aleksander Nosovits

  Venemaa majandusteadlane ja politoloog Aleksandr Nossovitš rääkis Sputnik Eestile, miks Balti riikide poliitikud ei täida oma lubadustest lahkuda Euroopa Nõukogu Parlamentaarsest Assambleest.

  26