03:50 07. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1330
  • RUB77.8155
© RT

Londoni peamised kahtlusalused Skripalide mürgitamisloos rääkisid eksklusiivintervjuus RT ja Sputniku peatoimetajale Margarita Simonjanile oma sõidust brittide Salisburysse.

Venemaalased Aleksandr Petrov ja Ruslan Boširov, keda London süüdistas kaasatuses Sergei ja Julia Skripali mürgitamisse, väitsid intervjuus RT ja Sputniku peatoimetajale Margarita Simonjanile, et nad pole süüdi. Meeste sõnul saabusid nad Salisburysse turismireisi eesmärgil ja mingisuguseid seoseid luurega neil ei ole.

Skripalide mürgitamises kahtlustatavad: Briti ametivõimud rikkusid meie elu ära >>

Nad nimetasid end väikeettevõtjateks, kelle äri on seotud fitness-tööstusega. Üksikasjadesse süüvimast Boširov ja Petrov keeldusid, viidates sellele, et see võiks nende äripartnereid kahjustada. Kokkuvõtteks avaldasid mehed lootust, et olukord nende ümber lõpuks laheneb ja kui Skripalide mürgitamise tõelised süüdlased kinni püütakse, palub Suurbritannia osapool neilt vabandust.

Teema:
"Inglanna õiendab häda" (136)
Tagid:
video, ettevõtjad, intervjuu, süüdistus, GRU, Sputnik, RT, Ruslan Boširov, Sergei Skripal, Aleksandr Petrov, Suurbritannia, Venemaa

Veel videosid

Peamised teemad