06:11 22. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1354
 • RUB74.3534
YouTube / Валтасар Ангелов

Midagi paremat kui puu otsa pageda ei mõistnud metsas kassi kohanud karu välja mõelda.

Raske uskuda, et tavaline kodukass võib karu hirmutada. Seda enam, kui lugu leiab aset metsas. Aga sedasi juhtub. Seda tõestab video, kus on jäädvustatud, kuidas vapper kaslaste esindaja peletab karumõmmi puu otsa. Videoklipp on üles riputatud Baltasar Angelovi kanalil YouTube´is.

Veel videosid

Peamised teemad

 • Baltimaade suurimat panka kahtlustatakse mõeldamatus, illustreeriv foto

  Tuleb välja, et Swedbanki kaudu pesti Baltimaades "tumedatest" riikidest tulnud suuri rahasummasid. Kes sellise teabe välja kaevas, on ametlikult teadmata, kuid välja öeldi see Rootsi televisiooni suu läbi. Ja nüüd vappuvad kõik kolm Balti vabariiki kui palavikus.

  34
 • Ukraina töölised avaldavad meelt, illustreeriv foto

  Eesti kaitsepolitsei (KaPo) juhi asetäitja Martin Arpo ütles majandusjulgeolekukonverentsil Eesti 100Pluss Visioon esinedes, et järsult suurenenud venekeelse tööjõu sissevool mõjutab integratsiooniprotsessi edukust riigis.

  19
 • Vladimir Putin Novosibirskis noori teadlasi premeerimas

  Kui jälgite tähelepanelikult president Putini Föderaalkogule esitatud sõnumit ning LKA direktori Gina Haspeli ja Rahvusliku Julgeoleku nõuniku Dan Coatsi poolt hiljuti USA seadusandjatele tutvustatud ühisaruande sisu, võite leida mitmeid väga huvitavaid ühispunkte.

  56