04:26 11. Detsember 2018
Kuula otse
 • USD1.1425
 • RUB75.8985

Eksperdid kommenteerisid videosalvestust sõjaväe helikopteritest Kremli kohal.

Eile avaldasid sotsiaalvõrgustike kasutajad fotosid ja videokaadreid, kus on näha, kuidas helikopterid lendavad välja Kremli territooriumilt, üks neist kannab võrku koormaga, mis sarnaneb inimfiguuridega. Siis jättis Venemaa Föderaalne Kaitseteenistus FSO need üllitised kommentaarideta.

FSO ajakirjandus- ja avalikkussuhete keskusest on teatatud, et Moskvas toimusid plaanipärased õppused.

Nagu teatas Venemaa presidendi pressisekretär Dmitri Peskov, on niisugused õppused tavapäraseks praktikaks. Ta tuletas ühtlasi meelde, et Putin lendab 2012. aastast peale Kremlist Kremlisse helikopteritega.

Tagid:
õppused, video, helikopter, sõjakopter, Kreml, Moskva, Venemaa

Veel videosid

Peamised teemad

 • Briti peaminister Theresa May

  Briti peaminister Theresa May esines esmaspäeval parlamendis, kus teatas, et lükkab hääletuse Euroopa Liiduga saavutatud leppe üle edasi.

  16
 • Läänemere riigid: kella keeramine eeldab koostööd, illustreeriv foto

  Esmaspäeval Tallinnas kohtunud Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Poola esindajad tõdesid ühiselt, et kella keeramise lõpetamise kokkulepe Euroopa Liidus nõuab veel palju koostööd, hetkel ei ole liikmesriikide seas piisavat enamust kellakeeramisest kiirelt loobuda.

  16
 • Eesti konservatiivid põrnitsevad Venemaad hirmuärataval pilgul, illustreeriv foto

  Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindajad astusid taas välja Venemaaga piirilepete sõlmimise vastu. See on ka arusaadav – kui lepingud ratifitseeritakse, kaob põhjus vägevate avalduste tegemiseks ära.

  54