15:51 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© AP

Venemaa Tšeljabinski elanik Vladislav Novikov-Barkovski täidab valge šokolaadi pelmeene viinaga.

Reklaamikujundaja, kel on palju lennukaid ideid, tuli välja uue rahvusliku suveniiriga – viinaga täidetud šokolaadipelmeenidega. Leiutaja on kindel, et tema looming saab niisama kuulsaks, kui matrjoškad ja läki-läkid.

Eesti meened: Trumpi näoga matrjoškad, "viikingiehted" ja näpuvurrid >>

Vladislav pole veel jõudnud tootmist käivitada, kuid järjekord on juba "ukse taga." Ta kavatseb oma pelmeene müüa tax-free- ja suveniiridekauplustes Tšeljabinskis, Moskvas ning Peterburis.

Lisaks sidrunimaitselise viinatäidisega pelmeenidele leiutas Vladislav ka kirsikonjakit sisaldavad šokolaadipirukad.

Tagid:
viin, šokolaad, pelmeenid, video

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  13
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  20
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  30